Ana sayfa Haberler ETS 2 ve ATS için Kişisel Dorse Sahipliği 1.32 Güncellemesinde Geliyor!

ETS 2 ve ATS için Kişisel Dorse Sahipliği 1.32 Güncellemesinde Geliyor!

5

ETS 2 ve ATS için Kişisel Dorse Sahipliği 1.32 Güncellemesinde Geliyor!

Kişisel dorse, resmi multiplayer desteği, mevsimler, yeni bir modifiye paketi…

SCS Software takımı bu akşam Steam üzerinden bir canlı yayın yaparak topluluğun sorularını ETS 2 oynayarak cevaplamıştı. Yayında topluluk yöneticileri dışında stüdyonun CEO’su Pavel Sebor da yer alınca birçok önemli soruya cevaplar verildi.

 

Yayından önemli bilgiler;

  • ETS 2 için bir markanın daha modifiye paketi(tuning pack) DLC’si hazırlanıyor. Hangisi olduğu belirtilmedi.
  • Her iki oyunun da World of Trucks isminde tamamlanarak multiplayer destekleyeceği tekrar resmi ağızdan belirtildi. Devasa çok oyunculu bir MMO olacak. Yıllar önce açıklandığı gibi planlar dahilinde stüdyo çalışmaya devam ediyor.
  • Mevsimler için gerçek zamanlı geçişi planladıklarını ama bunun önümüzdeki 2 yıl içerisinde gerçekleşmesinin pek olası olmadığı vurgulandı.
  • Harita genişlemelerinin Türkiye dahil pek çok ülke ile devam edeceğini de yine belirttiler.

Veee en önemli şey!

Kişisel dorse için birçok soru soruldu ama hep kaçamak cevaplar verildi. Bunun için yakında büyük bir duyuru yapacaklarını belirttiler tıpkı varsayılan haritanın yenilenecek olması gibi 🙂

Şimdi 1.32 güncellemesinde KRONE dorseleri gelecek. Hatta yayında zaten yenilenmiş olan Almanya haritasında oynandı. Krone DLC’sinin yeni dorseleri de görüldü. Daha önce paylaşılan bilgilerde dorse tekerleklerini değiştebileceğimiz belirtilmişti. Buradan kısmen de olsa bir ipucu verildi.

Neredeyse 2 yıl önce Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın dorse sisteminde başlayan geliştirmeler en sonunda hepimizin beklediği şekilde kişisel dorse sahipliği taçlandırılmalıydı. Henüz SCS Software blogunda resmi duyuru yapılmamış olsa da stüdyoda geliştirici olarak görev alan RootKiller(Eryk), 1.32 güncellemesinde ETS 2 ve ATS için dorse sahipliği özelliğinin geleceğini belirtti.

 

Özetle 1.32 güncellemesinde birçok önemli özelliğe kavuşacağız. ETS 2 ve ATS için hem büyük bir güncelleme hem de diğer harita paketleriyle devasa bir içerik oluşacak. SCS Software’dan ayrıntıları veren bir blog yazısı gelene kadar bekleyelim. Çıkış tarihi ise normal güncellemelerin çıkış aralığı olduğundan sabırsızlanmanıza gerek yok 🙂

Ha bu arada Steam Yaz İndirimleri kapsamında SCS Software’ın ETS 2 ve ATS ana oyunları başta olmak üzere her ürününde büyük indirimler var. Buradan erişebilirsiniz.

 

Forum için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

5 YORUMLAR

  1. konuyla alakasız ama gönderin yeni belki cevap alabilrim senden. Ya 1.31 versiyonu kullanıorum fakat 1.31 versiyon araba modları titriyor oynarken örnek iveco daily

  2. Bu doğruysa yer yerinden oynar ve önemli olan yapımcı oyuncuların isteklerini dikkate alıyor yeni bir oyun yapıp para kazanmaktansa hali hazırda olan oyununu güzelleştiriyor bir firma oyuncuların sevgisini ancak bu kadar kazanır ve kendi bi iddiamı ortaya atayım eper multiplayer desteği resmi olacaksa bence bu mp ye mod desteği falanda gelebilir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here