ETS 2 ve ATS için Kabinde Kamerayı Yakınlaştırma Özelliği ile Direksiyon Simidini Değiştirme

9

ETS 2 ve ATS için Kabinde Kamerayı Yakınlaştırma Özelliği ile Direksiyon Simidini Değiştirme

 

SCS Software, ETS 2 ve ATS’nin yeni güncellemelerine ait yeni özellikleri açıklamaya devam ediyor. Bizlere daha önce ayarlanabilir direksiyon simidi özelliği gösterilmişti şimdi ise diğer önemli değişiklikler tanıtıldı. Güncellemede kabinde önemli geliştirmeler var.

1) Kabin kamera yakınlaştırması

ats_camera_zoom

ats_camera_zoom2

Kabin içerisindeyken kamerayı yakınlaştırmanızı sağlayacak bir özellik getirildi. Bu özellik farenin sağ tuşu ile çalışıyor. Manevralarda aynaya yakınlaştırarak size yardımcı olabilecek. Göstergelere ve konsola(aksesuarlar dahil) daha yakından bakabileceksiniz. Elbette oyun seçeneklerinde başka bir tuşa da atayabiliyorsunuz tamamen size kalmış.

 

2) Direksiyon simidini değiştirme

Direksiyon kabinde iç modelin bir parçasıydı ama ayarlanabilir direksiyon simidi özelliği nedeniyle artık ayrılıyor. Yaklaşan güncellemede iki farklı direksiyon simidi seçme özelliği olacak. Tabii bunlar modlamalarla daha da artabilir. Ayrıca bu sanal direksiyonun dışarıdan gizlemenize yardımcı olacak bir konsol komutu üzerinde çalışıyorlar. Yani bu komutla direksiyonu tamamen gizleyebileceksiniz. Direksiyon seti ve Telemetri sistemi kullananlar böylece kamerayı ve koltuğu farklı bir şekilde konumlandırarak gerçekçiliği artırabilecekler.

ETS 2’nin 1.25 ve ATS’nin 1.4 güncellemeleri yakında açık beta olarak oyuncularla buluşacak. Henüz kesin bir tarih verilmedi.

Kimler neler demiş?

9 Yorum - "ETS 2 ve ATS için Kabinde Kamerayı Yakınlaştırma Özelliği ile Direksiyon Simidini Değiştirme"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Muhammet Can Temel
Ziyaretçi

İlk Yorum 😀

xf
Ziyaretçi

milletçe alkışlıyoruz seni zeki çocuk

Berkcan
Üye

ilk yorum youtube’da olmuyormuydu.

Adil
Ziyaretçi

Hasan abi fransa dlc ile ilgili bir bilgi varmı ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak

Ismail55
Üye

Merhaba Adil,
Bu konu hakkında kesin bir bilgi yoktur. Bu konu hakkında biraz daha sabretmenizi bekliyoruz.

Umutcan
Ziyaretçi

Öncelikle Scs’yi Tebrik Etmek İstiyorum ETS 2 çıkalı Kaç Sene Oldu Adamlar Hala Ellerini Oyunun Üstünden Çekmediler Sürekli Güncelleme Getiriyorlar ATS’den Daha Çok ETS 2’yi Geliştiriyolar Her Güncellemesi Ayrı Bir Güzel…

murat arda
Ziyaretçi

Orjinal travego ne zaman gelecek ? Coach’tan haber yok mu ? Fps sorunları var amatör modlarda .

ahmet
Ziyaretçi

bu oyunun turk dlc sini kullanıyorum cok guzel herkese tavsye ederim turk bayrağıda var turk bayrağı varya yeni dlc aynanın ustunde o sey multiplayerde herkese gozukurmu

wpDiscuz