ETS 2 ve ATS için Direksiyon Topuzu Özelliği Geldi!

3

ETS 2 ve ATS için Direksiyon Topuzu Özelliği Geldi!

Gerçekte olduğu gibi direksiyona topuz ekleyeceğiz….

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator açık beta güncellemeleri devam ederken yeni bir özellik daha duyurdu. SCS ekibi bir oyun güncellemesini açık beta testine yayınladıktan sonra genellikle yeni özellikleri stabilize etmek ve sonrasında yayınlamaya çalışıyordu fakat bu kez öyle olmadı. Ekibin tasarım sanatçıları yeni ilginç bir dizi kabin oyuncağını tamamladı. Beta test ekibi tarafından bu özellik çok beğenildi ve bu yüzden en kısa sürede oyuncularla paylaşmak istemişler.

Yeni özelliğin adı: Direksiyon Topuzu

Her oyun için 6 farklı direksiyon topuzu hazırlandı. Direksiyon simidi üzerinde 4 farklı yere bunları yerleştirebileceksiniz. Direksiyon kolu/topuzu kurallar da yine bir istisna yapmaları anlamına geliyor. Uzun mesafeli taşıma yapılan kamyonlarda kullanılmıyor ve bu özelliğin durumu belirli bölgelerde şüpheli durumda. Ama bu yeni özelliğin toplulk tarafından istenmesi sonucu her iki oyuna da eklendi.

Direksiyon topuzu özelliği şu an açık beta sürecinde olan her iki oyun için de güncellemeyle eklendi.


American Truck Simulator 1.4 Güncellemesi için tıklayın

Euro Truck Simulator 2 1.25 Güncellemesi için tıklayın


 

WorldofTrucksTR.com

3 YORUMLAR

  1. Bu direksiyon topuzları bende görükmüyorum sürümüm 1.25 ama tıklıyorum o slotta hiçbirşey yok yardımcı olabilecek varmı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here