ETS 2 ve ATS Betasında Oyun Güncellemeleri İçin Biraz Daha Fazla Zaman Gerekiyor

4
Arizona güney şehirlerinden Sierra Vista
Arizona güney şehirlerinden Sierra Vista

ETS 2 ve ATS Betasında Oyun Güncellemeleri İçin Biraz Daha Fazla Zaman Gerekiyor

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2’nin güncellemelerinde son durum nedir?

 

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 2 haftadır açık beta testleri süren güncellemeler için yeni bir açıklama yapıldı. SCS Software açıklamasında biraz daha fazla zamana ihtiyaçlarının olduğunu, iki hafta geçmesine rağmen hataları gideremedikleri için mutlu olmadıklarını zaman baskısı nedeniyle kaliteden de ödün vermek istemediklerini resmi blog yazısında belirtiyor. İyice test edilmiş ve cilalanmış güncellemeleri sunmaya odaklanmışlar.

ATS harita ekibi Arizona DLC üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ücretsiz bir genişleme olarak gelecek bu haritada yenilikleri göstermek istiyorlar. Bu DLC ile birlikte yeni AI trafik araçları, yeni yollar ve kaşvaklar da geliyor.

Klasik Amerikan kamyonlarının yanı sıra trafiğe çiftçilikle ilgili bir de biçerdöverin eklenmesi gerçekten iyi normalde trafik modlarında bile zor görüyorduk. ATS trafiğinde daha farklı araçları görmek dileğiyle… Arizona DLC için çıkış tarihi bilinmiyor. Öncelikli olarak ATS ve ETS 2’nin şu an açık beta testinde bulunan güncellemelerinin tamamlanması gerek. Arizona DLC paketi bir içerik güncellemesi olacak.

 

SimülasyonTÜRK – WorldofTrucksTR.com

4 YORUMLAR

  1. İki oyun ile uğraşınca adamlarda haklı sonuç olarak yaptıkları zaman tam yapıyorlar. Böyle ekibi ben pek göremiyorum hak ediyorlar her şeyi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here