ETS 2 – Travego 2016 Firma Skinleri Paketi

16

Euro Truck Simulator 2 – Travego 2016 Firma Skinleri Paketi

Travego 2016 otobüs modunu Türk otobüs firmalarının kaplamalarıyla oynayın!

Türkiye’nin en önemli otobüs firmalarından 9 tanesinin skinlerinin bulunduğu bu paket sayesinde oyun içindeki parçacıda istediğiniz firmanın kaplamasını seçerek otobüsünüzü boyayabilirsiniz.

tfsp-reklam

Tamamen düzenlendi!

Travego 2016 otobüs modunun skin dosyaları baştan aşağı düzenlendi. Bu sayede bu modla gelen tüm kaplamaların adları ve parçacıdaki simgeleri gayet iyi görünüyor.

tfsp-reklam-2

Modun içerisinde Kamil Koç, Anadolu, Metro Class, Metro Suit, Pamukkale, Nilüfer, Ulusoy, Varan, Kontur ve İstanbul Seyahat adında 10 adet skin bulunuyor. İstediğiniz skini servisteki boyama menüsünden seçtikten sonra parçalar bölümüne gelip otobüsün ön camında bulunan noktaya tıklayarak seçtiğiniz skine uygun olan cam kaplamasını seçebilirsiniz.

Yapımcı: Uşaklı™

“İstanbul Seyahat” skini Mücahit Kılıçarslan’a aittir. İzin verdiği için teşekkür ederim.

Kurulum: RAR’dan çıkan .scs uzantılı dosyayı Belgeler\Euro Truck Simulator 2\mod klasörüne atın, otobüs moduyla gelen “Travego 2016 Skin.zip” dosyasını silin. Oyuna girin ve Mod Yöneticisi’nde modu etkinleştirin.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Otobüs modunu indirmek için buraya tıklayınız.

16 YORUMLAR

  1. Yapanın Ellerine Sağlık Çok Güzel Ama Bunun İçin Yolcu Modu Çıkmadı mı Hala Bende ki Yolcu Modlarında Dorse Garajına Girdin mi Oyundan Atıyo . Admin Sesimi Duyuyon mu Forum da Bi Çok Yerde Bununla Alakalı Msj Attım Sana

  2. Selamın aleyküm hemşerim emeğine sağlık 10 numara 5 ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
    Bende Banazlıyım
    Fransa’dan C ☆ Türkiye C ☆ ye selam ve dua ile

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here