ETS 2 Şirket Şoför Sayısını Artırma + Türk Şoförler Modu

18

ETS 2 Şirket Şoför Sayısını Artırma + Türk Şoförler Modu

ets2driversayisiartirma

İzinsiz paylaşım yasaktır, Simülasyon Türk Forum / EuroTruck2.Com özel yapımıdır.Oyuna 191 adet tutulabilir şoför ekler.Ayrıca şoför adlarının hepsi Türkçe.Yalnız modun dezavantajları var, yeni kayıt açmanız gerekiyor ve cinsiyetler bazen tutmuyor, bir nevi v0.5 gibi bir şey oldu.Oyunu yeniden başlatmak gerektiği için tam anlamda deneme fırsatım olmadı bir adet resim var.SCS kilitlidir, _PMA’ya teşekkürlerimle..

Yapımcılar: _PMA, İlkOyun

http://www.simulasyonturk.com/forum/Konu-ets-2-mod-sofor-sayisini-artirma-191-1-turk-soforler-modu.html

İNDİR-DOWNLOAD

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK Forum www.simulasyonturk.com/forum

18 YORUMLAR

  • Arkadaşım siz .scs uzantılı dosyayı açmaya çalıştığınız için şifre istiyordur. Siz .rar’ın içindeki .scs uzantılı dosyayı mod klasörüne atacaksın.

 1. Koydugunuz Dosyanin Ne olduguna Bakarak Koyun Arkadaş Dosya içerisinde scs Uzantılı bir dosya yok locale ve material diye 2 adet klasör var bunları da şiflemişiniz zaten rar şifresi yok demeyin millete bari bir yerden bulduk rar şifresini bilmiyoruz ekledin diyinde

 2. ™™ Arkadaşlar bn şifreyi buldum ama bir teşekkür edin yeter 🙂 bn bunu iyilik olsun diye soluyom yoksa solemezdim …. 😀 😀 😀 bakın bu rar şifresi sanırım yanlısıkla olmus olmalı rar şifresini ister istemez direk enter’e basın veya tamam deyin şifre bu aslında çok basıt deilmi 😀 tek istegim bir teşekkür… ™™ 😉

 3. selam 150 aracım ve garajlarım var ama şoför yok neden acaba?

  işçi bulmaya giriyorum yarın tekrar ugrayın diyor? bakıyorum yine yok.

  oyundan soğudum resmen… ( seviye 43 )

 4. Modu yüklemeden önce bi daha düşünün, mod iyi güzel ama kayıtlı oyun yaptığınızda bu mod yeni sürümle uyuşmayacak olursa onca şoförler ve ayarladığınız onca şey uçup gidecek. Önce mod olmadan belgelerdeki ETS klasörünü yedekleyin sonra modla devam edin derim.

 5. merhabalar. Eğer rar şifresini bilseydik dosya içindeki 116 dan başlayan numaraları değişerek sürücü saysını arttırabilirdik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here