ETS 2 – Renault Premium Türk İşi Çekici Modu [1.28.x]

29

ETS 2 – Renault Premium Türk İşi Çekici Modu [1.28.x]

Burak Tuna’nın eski paylaşımlarından olan Renault Premium Türk işi çekici modu son güncellemelere uyarlandı.

– Araç 1.27 ve 1.28de sorunsuz çalışmaktadır
– ao ambiyans kaplama vardır
– kabin aksesuar vardır
– özel kabin döşemeleri vardır
– gerçekçi motor sesi vardır
– çift havalı korna özelliği var
(Normal korna resital , Havalı kornada nuri alço korna bulunmaktadır)
– aksesuar özelliği mevcuttur
– araç editi tamamen bana aittir

Link değiştirmek , Yeniden Yüklemek , Edit yapmak Kesinlikle YASAKTIR !

Herhangi bir facebook grubunda resim veya youtubede video paylaşıcaklar için kesinlikle isim belirtilmesi + Kanal dahil , orjinal link verilmesi , (ADFLY , GOO.GL , LİNK.TL , BC.VC vs.) Gibi siteler üzerinden bağlantı verilmesi kesinlikle yasaktır , benim üzerimden para kazananlara Hakkımı helal etmiyorum , benim bile moddan bir kazancım yok size emeğimi paylaşıyorum.
herkese iyi oyunlar…

Kabin aksesuarlar ve inteiror ışığı için Sisl kabin aksesuar modunu kullanın.

 

 

Uyumlu oyun sürümü: 1.28.x, 1.27.x

Yapımcı: BurakTuna24

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

29 YORUMLAR

 1. Çöp! artık kötü modlara tölerans devri bitti! kardeşim interior b.k gibi, o perdeler konsol üstündeki kaplamalar filan nedir amk. Ya kötü işte kardeşim 5 yıldır kendinizi geliştirdiğinizde yok. bırakın yapmayın daha iyi. Biraz kendinizi geliştirin ya, elin gavuru ne modlar yapıyor. ağzımız açık oynuyoruz. biz hala kartondan perde, faça, basık şas, saçma sapan işler peşinde koşuyoruz. Bundan sonra böyle. Vasat mod-ÇÖP!

  • şaşırdık mı? hayır! bizde bu kafa olduğu sürece bir adım dahi ileri gidemeyiz… (bu arada kalitesiz modlara hiç gelmedim ki şimdi ziktirip gideyim, saygısız insanların kalitesiz modlarıyla hiç bir zaman işim olmadı, olmayacakta…)

   • Ne saygısız ne terbiyesiz insanlarsınız , adama bide bizde bu kafa olduğu sürece bir adım dahi ileri gidemeyiz… demişsin , tam tersi olmasın ? sizin gibileri yüzünden zaten adamlar en iyi modlarını paylaşmıyor , yakında bu adamda ücretli mod yaparsa şaşırmayız , bide kalitesiz diyorsun ? sen ne kadar tanıyorsun bu adamı ? bu adam ismini yazmış ets2ye , yaptığı araçları projeleri herkes biliyor , senin ne haddine gelip laf etmek ? ne kadar laf söylerseniz söyleyin bu adam gibi gerçekçi yapan emek veren birini tanımadım , en azından görüşüm öyle , şimdi s.g işine bak

    • nasıl yazmış adını ETS2’ye çok merak ettim açıkcası. skin üstüne isim yazmaksa olay bende yazayım adımı, namım yürüsün 😀 kardeşim bana deki bu adam SCS’de beta user olmuş, Multiplayerda admin olmuş SCS forumunda moderatör olmuş veya 50k gibi modları oyuna aktarılmış (DAF), işte o zaman derim ki tamam evet oyuna adını yazdırmış. siz kraldan çok kralcı olmuşsunuz. şu at gözlüklerinizden bir kurtulun.

     Bir öz eleştiride yapayım. eleştirim normalin üstünde sert olmuş olabilir, hiç emek yoktur diyemem. ama artık bunlar yetmiyor, oyunun geldiği seviyenin çok altında kalıyor. türkler modlarda bir fark yaratmalı, Türkiye’de bu işi yapabilen tek bir adam var Oda SISL! bu adam gibi fark yaratabilirseniz işte o zaman gerçekten adınız oyuna yazılır.

     • ya Allah aşkına işimemi bakayım senimi takip edeyim , lütfen o yorumlarını başkalarına sakla , ha eyvallah güzel yorumun için saolsın evet öyleyiz hadi işine bak kardeşim rica ediyorum hadi , oradaki çocuk yada büyük tanımıyorum ama hakkımda yorumda bulunmuş beni sevdiği için yapmış , sende hala laf koymaya çalışıyorsun onun üzerinden , özellikle bana gelip yorum yapman beni zaten sinirlendirdi , ets2 ortamında onca araç yapan paylaşan adam var , onlarda birkere olsun senin yorumunu görmedim ? bu sayfanın moderetörü sayılırım her zaman bana bildirim geliyor , onca adamın arasından özellikle gelip bana böyle ağır bir yorum yapman beni kırdı , 2.si şu paylaştığım premium bahsi geçtiği gibi eski bir editim yani zmodelleri ilk öğrendiğim zamanlar yaptığım bir araçtı şimdide onu paylaşıyorum , güzelce okuyup başlığı yorum yapsaydın daha çok sevinirdik , oysaki bu araç benim çapımda hiç birşey sayılmıyor , onca değişik araba tır olmak üzere güzel işler yapmaya çalıştım , bunlardan 1.side nzu idi , onada böyle bir yorum yapabilirmisin peki ?

     • Burak abi sen burda olduğun sürece seni desteklemeye devam edicez bmw modunu oynadım türkler in gücünü gösterdin gurur duyuyoruz senle kendine iyi bak canini sıkma bu veledlere

  • Hayır sen kimsinki sikik sikik şeyler yazıyorsun lan adam yapamadıysa bu senin umrunda olmaz anladınmı sen bu emeğe çop yazıyorsun!!!!!!!!!!

 2. eline sağlık kardeşim her zamanki gibi güzel bir araç , zevk alarak oynuyoruz , milleti takma işini yapmaya devam et , böyle çirkef insan çok

 3. çok kaliteli bir mod kardeşim eline sağlık bence tek eksisi araç çok savruluyor bu yüzden çok kaza yaptım onun haricinde süper

 4. abi mod efso sen öbür şerefsizlerin dediklerine bakma onlar anlamzalar sen devam mod yapmaya en kral mod yapan sensin her zaman da arkandayız bunu unutma :)))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here