ETS 2 Multiplayer’dan Önce German Truck Simulator Multiplayer!

0

ETS 2 Multiplayer’dan Önce German Truck Simulator Multiplayer!

GTS altyapısıyla geliştirilen ETS 2’nin multiplayer modu da bu şekilde yapılmış.

german-truck-simulator-multiplayer-ets2mp

Nisan 2014’te Euro Truck Simulator 2 için Polonyalı bir ekip tarafından çok oyunculu – multiplayer modu alpha olarak yayınlanmıştı. Şaşkınlığımız aradan geçen 1 yıl içerisinde attık. Ortalama 2500 oyuncuyla aynı sunucuda ETS 2 haritasında oynamak çok büyük bir zevkti.

2010 Ocak ayında çıkış yapan German Truck Simulator oyunu Euro Truck Simulator ile değişen ya da başlayan “simülatör” kavramını daha da ileriye götürmüştü. ETS’de olmayan özellikler GTS’de kendini göstermiş. Harita modları, çekiciler, kamyonlar vb. birçok kaliteli mod yapılmıştı. German Truck Simulator için daha sonra Avusturya paketi gelmişti.

ETS2MP’nin geliştiricilerinden RootKiller’ın Twitch hesabında German Truck Simulator’da test edilen multiplayer özelliği duruyor.

Video içerisinde AI trafik gözlerden kaçmıyor. İki oyuncunun bulunduğu videoda(biri RootKiller) diğer oyuncu takılarak(lag) ilerliyor. Şu an ETS2MP’de bu sorun aza indirilmiş durumda.

Video yani Twitch yayınının kaydı 18 Ağustos 2013’te eklenmiş.


Watch live video from RootKillerPL on Twitch

Video 2

Bu ise 17 Ağustos’ta kaydedilmiş.

Watch live video from RootKillerPL on Twitch

Kısacası ETS2MP daha önce German Truck Simulator’da geliştirildi. Bunu zaten tahmin edenler vardır. GTS testleri tamamlandıktan sonra ETS2’ye port edildi veya aynı anda yapıldı. Bunlar hakkında bilgi yok. Teknik ayrıntılar 🙂

ETS 2 Multiplayer modunu oynayabilmek için Steam hesabınızda Euro Truck Simulator 2 olması yeterlidir. Üyelik oluşturma ve modu indirmek için www.ets2mp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla…

ETS 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz