ETS 2 Multiplayer Rotterdam Sorunu ve Yasaklanmalar!

4

ETS 2 Multiplayer Rotterdam Sorunu ve Yasaklanmalar!
Kendi hatalarının bedelini oyunculara ödetiyorlar!

 

rotterdam-ets2mp-ban

Son birkaç haftadır ETS 2 MP’de oyuncuların banlanma ve kicklenmesi inanılmaz bir şekilde arttı. ETS 2 Multiplayer’ın en yoğun şehirlerinden biri Rotterdam!

Oyuncular Hollanda’nın kıyı şehri Rotterdam’da toplanıyor. İngiltere’ye Europort üzerinden geçiyor. Bu nedenle müthiş bir kalabalık ve lag sorunu oluşuyor. Dar bir alanda 100’e yakın oyuncunun olması ETS 2 MP geliştiricilerini banlayarak çözüm aramasına neden oldu. Birçok kişi ardı ardına banlanıyor. ETS 2 MP’nin resmi forumlarında açılan şikayetlere aldırış bile edilmiyor.

Bu yetmezmiş gibi bir de ETSMP CCTV adında canlı kamera sistemi başlatıldı. Kamerada görünmek isteyen herkes Rotterdam şehrine akın etti.

Oyunda bulunan yöneticiler kırmızı ışıkta geçeni, yolda duranı, az hasarlı küçük kaza yapanları bile banlıyorlar.100’e yakın kişinin bulunması oyunda FPS düşmesine ve oyunun takılmasına neden oluyor. Buna bile bakılmaksızın oyuncular acımadan yasaklanıyor. 1 veye 2 gün değil! 4 yıl ban alan var!

Yakında Free Roam serbest gezinti adında yeni sunucular gelecek. Şuan sunucularda hız sınırı bulunmakta 90 km/s üzerine çıkamıyorsunuz.

 

ETS 2 MP giderek farklı bir hal alıyor. Çoğu oyuncu oynamayı bile bıraktı.

Bunun üzerine bir de sanal şirketler adında çeteleşme başlayınca oyun amacında saptı.

Herkese uyarı bunun bir oyun olduğunu unutmayın! Rotterdam şehrine gitmemenizi orta kısım ve doğu taraflarında oynamanızı rica ediyoruz. Şu çeteleşmeden de vazgeçin!

 

ETS 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "ETS 2 Multiplayer Rotterdam Sorunu ve Yasaklanmalar!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Enes
Ziyaretçi

BANLASINLAR !
Ne akıllılar var Karşı şerite geçep Europort’a jadar gelip Sonra Sola Kuyrukta bekliyenlerin önüne kıran Yarım akıllılar var.
Banlasınlar be Helal olsun.
Adam gibi oynamıyacaksan oynama kimsenin huzurunu kaçırma !

HaKaN
Ziyaretçi

Zaten serveri oynayan 2000-3000 kişi var adam kalmıcak bu gidişle bence bu lag sorunun önüne geçilmeli bu sayede sorunlar çözülür.Birde gerçekten ters şeritte giden akıllılar var onları tespit edip banlamaları lazım.

yagiz
Ziyaretçi

Türk oyunculara ve türk ismi,TR. nicki yazili oyunculara bazen agir hakaretler yazildigina sahit oldum.
Terörist ,el kaide, Müslümliga küfür gibi.. ve dahada fazlasi var. bu küfürleri eden sahislarin yas ortalamsi 20 ve 25 üstü bizzat sahit oldum.. gercekte yüzüne etse bu hakaretleri insan kimbilir katilbile olur..

Osman
Ziyaretçi
Sadece multiplayer da değil diğer mod ve forum sitelerinde de sürekli ağır şekilde Türklere hakaret var. İmkanım oldukça sövüyorum bu ahlaksızlara. Bunu nedeni bu oyunu oynayanların çoğunun yaş ortalamasının ve eğitim seviyelerinin düşük olması kaynaklı. Ne yapılmalı: 1. Bazı kro Türk arkadaşlarımız iğrenç modlarını kendine saklamalı, bir perde taktığı modları kendininmiş gibi tanıtmamalı.Türk modlarının ÇOĞU kalitesiz ve kroluğuyla 1 km uzaklıktan anlaşılıyor.Lütfen daha iyisini sen yap demeyin. Boka bakıp benim bokum daha güzel al buyur demek saçma olur. Bokun kıyaslaması olmaz yani. Üzerine alınan dibine kadar alınsın… 2. Bize hakaret eden bu ırkçılara cevap verilmeli.Her türk modu altında küfür var… Read more »