ETS 2 Multiplayer için Steam Avatarları Geliyor!

9

ETS 2 Multiplayer için Steam Avatarları Geliyor!

Yeni güncellemenin en önemli özelliği açıklandı.

ETS2MP ekibinin çok önceden duyurduğu avatar sistemi nihayet geliyor. RootKiller resmi forumlarında bir görüntüyle bunu açıkladı. Steam profilinizin avatarı artık oyunda kullanıcı adınızın solunda olacak.

Aslına bakarsanız büyük bir karmaşaya neden olabilir. Uzun isim kullananlar ve ID adresiniz görüntü kirliliği oluşturuyordu. ETS 2 Multiplayer arayüzünde isim belirleme gibi bir özellik olursa Steam profilinizin adını sürekli değiştirmemize gerek kalmaz.(Genel olarak yazıyorum)

Yılbaşından önce güncellemenin yayınlacağını belirtelim.

RootKiller herkesin yeni yılını kutladı.

ets2mp-steam-avatar-

*Sunucular güncelleniyor. Güçlendirme çalışmaları yapılıyor. Daha iyi performans için #EU1 sunucusu 2500 kişilik yapıldı. #EU3(standart) sunucusu eklendi.

EU1,EU2(Freeroam),EU3,US1 olarak 4 adet sunucu var.

 

————–

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk www.simulasyonturk.com

9 YORUMLAR

  1. patron Fatal Error hatası alıyorum, MP’yi açarken oyundan atıp crash.log bilmem hatası falan geliyor. onlara çözümler sunuldu mu giderildi mi o hatalar ?

  2. kardeş şuana kadar oynuyordukta şimdimi grafikelri düşür diyon düşürekte aynı sorun var videlu ble anlatmıyorsunuz para verdik bu oyuna ilgilenin adm gibi

    • Sorunun nedir? Bunun bizimle ne alakası var? ETS2MP’de sıkıntı herkes için geçerli. Tamamlanmamış ve sürekli geliştirilen bir oyuna multiplayer modu yarım yamalak yapılınca böyle oluyor. Kasıyorsa grafiklerini düşüreceksin bilgisayarında optimizasyon yapacaksın veya sistemini güçlendireceksin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here