ETS 2 Multiplayer için 0.1.0.3 Güncellemesi Bekleniyor

9

ETS 2 Multiplayer için 0.1.0.3 Güncellemesi Bekleniyor

30 Nisan gecesi çıkan ETS2MP modunun Alpha sürümü geliştirilmeye devam ediliyor. Şu an 0.1.0.2 sürümünde olan mod için bu hafta 0.1.0.3 güncellemesi yayınlanacak.

ETS2MP ekibi oyunculara 2500 kişilik sunuculardan oynama imkanı sunuyor. 

 

0.1.0.3 güncellemesinde neler olacak?

  • Tab tuşuna bastığımızda oyuncu listesinde artık kaydıraç olacak. Şehirdeyken daha fazla oyuncu olduğu için listenin altında kalanları göremiyorduk artık göreceğiz. 🙂
  • Bazı firmalarda oluşan sorunlar giderilecek. 
  • Bazı şehirlerde araçlar birbirine çarpabiliyor. Bunun düzeleceği bekleniyor.
  • Yayınlanan görüntüde “0 ms” yani “0 ping” var. Ping sorunu sunucuya uzak olan oyuncular için büyük bir sorundu. 0.1.0.2 güncellemesiyle bir nebze düşürüldü. 0.1.0.3 güncellemesinde daha iyi olabilir.
  • Şehirlerdeki oyuncu kalabalığından dolayı “lag” sorunu oluşuyordu. Bu güncellemede iyileştirilmesi bekleniyor.

 

 

multiplayer-alpha-0-1-0-3-guncelleme

 

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu ortalığı kasıp kavurdu. Yalan atmaya gerek yok. Herkes çok şaşırdı herkes çok oynamak istedi.

SimülasyonTÜRK Forum’da açılan konular, Facebook sayfamızda gelen mesajlar ve yorumlar, diğer forumlarda yapılan çalışmalar Multiplayer modunun böyle bir oyunda ne kadar etkili olduğunu apaçık gösteriyor.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Forum www.simulasyonturk.com/forum

 

ETS 2 Gold Edition, Steam lisans anahtarı ST Store’da

Kimler neler demiş?

9 Yorum - "ETS 2 Multiplayer için 0.1.0.3 Güncellemesi Bekleniyor"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
By_KeReMM
Ziyaretçi

0 ping onla alakalı birşey değil sadece Local Serverdan ss alındığı için böyle.

vuqar
Ziyaretçi

ne zaman cikacak?

EnverAtes
Ziyaretçi

Samimi olmak gerekirse bu işe en kısa zamanda ETS ekibi tarafından el atılması gerekir. Çeşitli insanların modlarıyla olacak iş değil bu. Aynı şekilde indirdiğiniz modların güvenliği de ayrı bir tartışma konusu. Site olarak bu konuya bu kadar destek vermenizi anlamıyorum. Resmi bir multiplayer modu beklemek en sağlıklısı. Kusura bakmayın ama ETS tarafının oyuncularını bir takım modcuların eline muhtaç bırakması çok üzücü…

Yolcu_61
Ziyaretçi
Hard truck 1 den beri bu oyunu oynuyorum. En son pttm de mod yapıyordum. Ozaman dan beri yapmıyorum. ANcak MP’nin bir anda gelmesi bana wow oynamayı bıraktırdı. Sebebi yıllardır bu anı bekliyordum. Gta da online convoyları görüp diyordum. Arkadaş ne kadar zor olabilir bu ki yada firmanın büyümesi için birşey olması lazımki bu oyunda mp olsun. Sanırım bu mp olayını yapanlar firmadan bağımsız kişiler. Ancak firma bu iş içine girerse atıyorum Gran turismo gibi server lar kurarsa mod imkanı sağlar ise söylenecek tek şey kalıyor çarşı karışır. 😀 Ayrıca şunuda belirteyim oyun çıktığından beri son 10 gün içinde sattığı kadar… Read more »
maxat
Ziyaretçi

arkadaşlar ben videodaki gibi indirmeye çalıştım ama olmadı hatanın resmini çekip link atıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz link: http://i.hizliresim.com/oQknYk.jpg

sezer
Ziyaretçi

Oyun orjinal mi kardeşim ?