ETS 2 Multiplayer Çökme Sorunlarına Güncelleme

10

ETS 2 Multiplayer Çökme Sorunlarına Güncelleme

0.1.3 güncellemesiyle oluşan oyunda donma, çökme, fatal error gibi sorunların yeni güncellemeyle düzeltileceği açıklandı.

ets2mp-cokme-fatal-error-cozum-guncelleme

ETS2MP.com’da resmi bir açıklama geldi. 12 Ocak’ta yayınlanan ETS2MP 0.1.3 güncellemesi ile Euro Truck Simulator 2’de oyunda iken çökme, donma sorunları oluşmaya başlamıştı. Son bir haftadır bu nedenle oyuncu sayısında ciddi azalma var.

Geliştiriciler yeni güncellemenin yolda olduğunu bu hafta kesin olmamakla birlikte çıkabileceğini açıkladılar.

Resmi açıklama konusu için buraya tıklayın

 

Bu sorunları çözmek için çeşitli yöntemler deneniyor. Tabii bilgisayarı orta seviye olanlarda çözülemeyebilir. Forumda en son paylaşılan bu konuya bakınız.

http://www.simulasyonturk.com/forum/Konu-ets-2-yardim-ets2-mp-eror-hatasi-cozum.html

 

Bunun dışında bilgisayarınızda program eksik ise farklı sorunlarda oluşabilir.

Yeni güncelleme gelene kadar ETS2MP yolları sakin olacak 🙂

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

10 YORUMLAR

  1. Görkem arkadaşım şehir içinde çok beklemezseniz yani şehir dışında durursanız hatayı %0.5 oranında alırsınız :ya iş götrünce nolcak

  2. oyun 5 tl ye düşünce kalitesıde düştü heralde.çok oyuncu olmamasına ragmen oyun takılıp duruyor oyundan atıyor kasma yapıyor vs vs.bunun bır an önce düzeltılmesı lazım aksi takdırde oyunda zevk alınmaz.. yabancı oyunculardanda ayrıca bahsetmek lazım.müslüman olmamız hasebıyle oyunda çarpıp kaçıyorlar kanımca admınlere bunları iletecegımız bır yer olması lazım

  3. Şöyle bir sorun var: Multiplayer’i yükledim, eşleştidim, world of trucks’a da bağladım, oynamaya başladım. Ardından tekrar Single oynayayım derken normal ets 2’ye girdiğimde olduğum yerde açıldıktan 3-4 saniye sonra donuyor ve düzelmiyor. Multiplayer’a başlamadan önceki save dosyamı yükledim ve oynadım onda sıkıntı yok. Multi ile eşleştirdikten sonra tekrar Single’a dönünce sıkıntı oluyor, ne yapılmalı bilgisi olan var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here