ETS 2 Multiplayer 0.1.3 Alpha Sürümü Özellikleri ve Videosu

7

ETS 2 Multiplayer 0.1.3 Alpha Sürümü Özellikleri ve Videosu

ETS2MP çift dorse sistemi, kar yağma özelliği, arayüz değişiklikleri ve daha fazlası!

 

KacaKTV, ETS2MP’nin 0.1.3 test çalışmalarına katıldı. Bizlere oynanış videosu çekti. Bu sürümle ETSMP‘ye kar yağma özelliği, çift dorse sistemi gibi önemli özelliklerin yanı sıra arayüzde değişiklikler ve gelişmiş Steam entegrasyonu gelecek. Daha önce yapılan açıklamada olduğu gibi çift dorse özelliği İskandinavya DLC’sinde sonra yayınlanacak.

 kacaktv-ets2mp-double-trailer

Çift dorse takılı iken ağırlık ne kadar?

Aldığınız yük 20 ton ise onun iki katı oluyor ve normal yükü aldıktan sonra F7 tuşuna bastığınızda ikinci dorse arkanıza ekleniyor. Çift dorse tamamen senkronize yani diğer oyuncular görebiliyor ve çarpabiliyor.

Kar yağma özelliği?

KacaKTV oyuna katılırken herhangi bir mod yüklemediğini kar özelliğinin sunucudan olduğunu belirtti.

 Çift dorse özelliği de sunucudan geliyor. Test sunucusu olduğu için farklı olabilir veya oyunculara sunulduğunda da öyle olabilir.

Geliştiriciler trafik ışıkları ve araç farları senkronizasyonu üzerinde de çalışıyor. Hava durumu senkronizasyonu hakkında kar yağma özelliğine bakarsak bir önemli gelişmeler var.

 

Bu güncelleme ne zaman çıkacak?

Çift dorsenin İskandinavya DLC’si ile çıkacağını yazdık. Diğer özelliklerin de bu güncellemeyle mi geleceği bilinmiyor. Önümüzdeki hafta yeni sürümün çıkmayacağı kesinmiş. Belki birkaç hafta boyunca yeni sürüm göremeyiz. Tam gaz çalışmaya devam ediyorlarmış. 🙂 ETS2MP’nin geleceği çok parlak!

Video

0.1.3 Alpha Test Sürüşü – KacaKTV

 

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

7 Yorum - "ETS 2 Multiplayer 0.1.3 Alpha Sürümü Özellikleri ve Videosu"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
tolga
Ziyaretçi

kaçak tv (uğur) abi çok iyisin hala nasıl ets 2 mp admini olduğuna şaşıyorum ama neyse ets 2 mp arasında bir tanıdğımız olunca daha iyi oluyor 🙂

Yolcu_61
Ziyaretçi

Hocam 1.si otomatik oynuyosun 2. si daf kullanıyorsun e o kadar gider. 😀

Yolcu_61
Ziyaretçi

18. dakkikada olan kaza da yük ağır basınca çekiciyi bildiğin sürükledi. Retarder kullanırsan viraja daha rahat girebilirsin. Hocam direksiyon kullanıyormuşsun gibi geldi bide manuel kullanırsan çok iyi olur yakışmıyor pro sürücüye… Ayrıca bende g27 ile katılmak istiyorum. Çok iyi 44 tonla gitmek.

Yolcu_61
Ziyaretçi

Hocam retarder kullanıyormuşsun sonradan farkettim. Bir anda kaymasının sebebi kendi deneyimimden söylüyeyim 3 kademe birden indirince ve o arada dönersen birden kontrol gidiyor.

firat36
Ziyaretçi

Bence gereksiz bir çalışma. Çünkü herkes usta şoför değil, bu da karmaşıklığa yol açar onun yerine daha farklı şeylere yoğunlaşsalar bence daha iyi olurdu.

furkan
Ziyaretçi

ben sürümü güncelledim ama hala aynı hatayı veriyo yardım edin lütfen

Hasan
Ziyaretçi

Ben 2. yükü alamadım F7 ye basmama ramen