ETS 2 Mod – Yeni Trafik Modu v1.2

3

ETS 2 Mod – Yeni Trafik Modu v1.2

Trafiğe yeni araçlar eklenmiştir. Araç yoğunluğu düzenlenmiştir. Araçların hız limitleri düzenlenmiştir. Trafikte dolaşan çekicilere skin eklenmiştir. Ülkelere göre araçlar yerleştirilmiştir.

yeni-trafik-pack-mod

Oyuna Ekleme: İlk Önce Modumuzu Oyun Klasöründeki ‘ Mod Klasörüne ‘ Atıyoruz Ardından Oyuna Giriyor ‘ Düzenle ‘ Kısmından Modumuza ‘ Tik ‘ Atıyoruz Ve ‘ Uygula ‘ Diyoruz Modumuz Oldu Hayırlı Olsun ..!

Denenme Sürümü: 1.9.24.1s

Yapımcı: Eden Games, Atari, Serj999, Murshid, Jazzycat, Srele, Mephic

 

Rar Şifresi: Mevcut Değil

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "ETS 2 Mod – Yeni Trafik Modu v1.2"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Veli
Ziyaretçi

Merhaba Arkadaşlar,
Sorun bu modla ilgili değil ama bunda da devam ediyor. 1.9.x.x versiyonunu otomatik güncelleyen oyunu kurdum. Güncellemeleri başlarken kontrol ediyor ve kuruluyor.Şu an 1.9.24.1s versiyonundayım. Eleştirdiğim konu ise ; Şöyleki: Ben orta şeritte devam ediyorum mesela hızım da 100 Km. Benden hızlı bir araç sol şeritten geliyor ve güvenli mesafeye gelmeden , hemen hemen paralelimde iken orta şerite giriyor.Dolayısıyla altıma girmiş oluyor. Tabi bu durumda hasar alıyorum. Polis durumunu kapattığım için ceza almıyorum ama hoş bir durum olmuyor.
Birde kavşaklarda ve dönüşlerde yolu kapatacak şekilde dönmeye başladığım anda bile başka araçlar gelip bana çarpıyorlar.
İlgililerin dikkatine sunulur.

Aras
Ziyaretçi

veli o sorunu düzeltip tekrar link koyarsan sevinirim

levent
Ziyaretçi

EVET her sürüm oluyor

wpDiscuz