ETS 2 Mod – Volvo için Ayyıldız Skini

8

ETS 2 Mod – Volvo için Ayyıldız Skini

volvo-ayyildiz

Yapımcı: MaçaBey…

Volvo FH16 Euro 6’nın olduğu sürümlerde çalışır.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kimler neler demiş?

8 Yorum - "ETS 2 Mod – Volvo için Ayyıldız Skini"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kemal
Ziyaretçi

İyi hoş eline sağlık ama madem paylaşıma açıyorsun. Arkadaki …rak gibi maçabey yazısını niye bırakıyorsun? Kendi tırımı sürerken ne olduğunu bilmediğim bir dingilin ismine bakmak zorunda mıyım? Her halta bir isim yazma kroluğunu bırakın artık. Yok çavuş, yok maça bey ne mal adamlarsınız!

Emirhan Yusuf
Ziyaretçi

haklısın valla !

Kemal
Ziyaretçi

Sevgili admin, skini kullanığımda tırın arkasında maçabey yazıyor. Madem paylaşıma açılıyor, üzerinde kişisel birşeyler bulunmamalı.Sitemim buna. Başlarım maçabey’e. Altta resim var ne demek istediğimi umarım anlarsın.
Bu kadar agresif konuşmamın nedeni de böyle krolar yüzünden Dünya’nın her yerinde adımızın çıkması, bu konuda hassasım ve böyle sallaparti iş yapan bütün KRO’lara da sövmeye devam edeceğim!

http://s30.postimg.org/w6ej31w35/ets2_00000.png

durdu mehmet kuru
Ziyaretçi

güzelmiş maça abi hatırlıyonmu bni facebook tan

Maça Bey...
Ziyaretçi

Kemal Skinlerimizin Çalınmaması İçin Böyle Bir Çalışma Yapıyoruz Tamam Fikrini Söyleyebilirsin Saygım Sonsuzdur Ama Tanımadığın Bir Kişi Hakkında Konuşamazsın Ben O MaçaBey.. Yazını Öne Yazmayı Düşündüm Sonra İse Arkaya Yapmamın Nedeni Bu Skini Kullanana Kişini Rahatsız Olucağını Düşündüm Ve Arkaya Yaptım Arka Tarafıda Dorse Kapattığı İçin Öyle Bir Büyüklükte Yaptım Ama İsterseniz Size Özel Onu Düzeltilmiş Bir Şekilde Verebilirim

manotech
Ziyaretçi

sağol maça bey…

furkan
Ziyaretçi

link kırık