ETS 2 Mod – Perfect SweetFX – BurakPasa

7

ETS 2 Mod – Perfect SweetFX – BurakPasa

Euro Truck Simulator V1.12.1s sürümüne güncellendikten sonra benim En son yapıp burada paylaştığım SweetFX’in malesef eskisi gibi güzel görünmediğini bulanıklıklar olduğunu hissettim belki de bana öyle gelmiştir ve yeniden kodladım config’i.Gayet güzel olduğunu üstün derecede grafik artışının söz konusu olduğunu söyleyebilirim.Üstelik çok kasmayacaktır.Orta seviye kartlarda 45 ila 50 arasında bir fps değeri alırsınız.Yani neticede bu bir grafik kalitesi arttırma modu.Sistemine güvenen kullansın.64 Bit kartınız varsa ne yazıkki uzak durmalısınız.Kasma-takılma ile ilgili kafanızda soru varsa şu konuma göz atın.”Tıkla
-İndirdiğiniz “Perfect SweetFX BurakPasa.rar” dosyasını açtıktan sonra klasör içindekileri oyunun kurulu olduğu dizine yani “\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86” bu dizine atın ve oyuna girin.
-Windows 7,8 ve 8.1(32 & 64 Bit) Sürümlerinde sorunsuz çalışır.
-Windows XP denenmedi.
– v1.12.1s çalışır.Alt sürüm ve bir sonraki sürümlerde çalışacaktır.
-MultiPlayer’de Çalışır.
-Modu “Scroll” Tuşu ile açıp kapatabilirsiniz.Laptoplarda bu tuş olmayabilir ancak genelde “FN + Delete” yaparsanız o tuşa basmış olursunuz.
-Oyun içinde “PrintScreen” Tuşu ile “BMP” formatında HD kalitede fotoğraflar çekebilirsiniz.
-Fotoğraflar Oyunun ana dizinine yani “\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86” “BMP” Formatında kaydolur.
-Yapımcı: BurakPasa

Kimler neler demiş?

7 Yorum - "ETS 2 Mod – Perfect SweetFX – BurakPasa"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
osman
Ziyaretçi

kerdişem eline sağlık.yama 10 numara 5 yıldız.

ferhat
Ziyaretçi

kusura bakmayın ma anlıyamadım hd grafık içinmi ?

Sedo
Ziyaretçi

Elinize sağlık. Muhteşem olmuş! Performans ise Acer Aspire V3-571G Notebook bilgisayarımdaki Intel i7 işlemci ve Nvidia GT 730m 4gb. ekran kartı ile 50-55 fps akıcı ve güzel. Çok teşekkürler.

-BMW-
Ziyaretçi

İyi güzel yapmışın da elinde sağılık ama bir süre sonra oyun çalışmayı durduruyor. ortalama 45 fps ultra ayar % 200 ölçek. Sorun nedir ?