ETS 2 Mod – Macaristan Haritası v0.9.1

23

ETS 2 Mod – Macaristan Haritası v0.9.1

 

Haritada 35 Macaristan şehir bulunmaktadır. Yapımcıların hedefi 300 şehir! Yeni Profil açarak oyuna başlayınız.

Yapımcı: Frank007

Uyumlu oyun sürümü: 1.8.2.5

İNDİR-DOWNLOAD

23 YORUMLAR

  1. admin öncelikle HUNGARY_MAP_v0.9.1 klasöründe SCS DOSYASI olması lazım ki, o dosyayı oyuna girdiğimiz zaman profilden aktifleştirelim. ben HUNGARY_MAP_v0.9.1 klasörünün içinde SCS Dosyasını bulamadım.. mod klasörünün içine HUNGARY_MAP_v0.9.1 klasörünü attığım zaman, oyunda profile girip düzenle dediğimde, mod klasörüne attığım HUNGARY_MAP_v0.9.1 klasörü görünmüyor. bu yüzden otomatikmen aktifleştirme de yapamıyorum.. indirdiğimiz rar dosyasını nasıl kurulması gerektiğini açıklayarak anlatırmısın lütfen. bizde bu konuda yararlanmış olalım

    • ilk görevi yaptıktan sonra sürekli oyundan atıyor. iş seçmeye giriyorum yük almak için ama daha iş seçenekleri bile çıkmadan oyundan atıyor ve bunu sürekli yapıyor. bu neden olabilir ???

  2. admin dediklerini uyguladım ve harita çalıştı. yeni profil oluşturup ilk görevimi yaptım fakat ikinci göreve geçmeden oyundan attı, bunun sebebi ne olabilir ???

    • Uyumsuzluk olabilir bazı modlarla çakışabilir. Bir sürü nedeni var. Mod zaten v0.9.1 yani ilk sürüm ve hiç birşey yok.
      Bu nedenle diğer harita modlarını ekleyiniz. Bu mod güncellenedikçe sitemize ekleyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here