ETS 2 Mod – Gerçekçi Fizik Modu v1.4

19

ETS 2 Mod – Gerçekçi Fizik Modu v1.4

 

DEĞİŞKLİKLER V1.4

Azaltılmış kabin Maksimum eğim hızı..
Azaltılmış kabin perde sertliği..
Zifiri sönümleme kabin İndirgenmiş
Debriyaj viskozite artan şasi-geliştirilmiş istikrar v1.3 değişiklikler düzeltildi yanlış vites oranları Premium Renault – Volvo 2.67 için diferansiyel oranı değiştirildi. Overdrive ve bir üst çok yüksek olan versiyonu 02:47, gelen hız oranları Renault diferansiyel-Değiştirildi – Azaltılmış kabin perde sertlik – Artan kabin perde sönümleme azaltılmış şasi süspansiyon sertlik önemli ölçüde sönümleme – artan şasi süspansiyon sertlik -Azaltılmış treyler süspansiyon – Reduced treyler süspansiyon amortisör – arka aks süspansiyon sertliği azaltılmış arka aks süspansiyon sönümü değiştirildi..

MOD YAPIMCISI: Oscar Lee (nfshp253)

İki farklı mod seçeneği bulunmaktadır.

1. Hız Sınırı Olmayan Mod (90 km/h geçebiliyorsunuz)

İNDİR-DOWNLOAD

2. Hız Sınırı Olan Mod (90 km/h geçemiyorsunuz) -Tavsiyedir)

İNDİR-DOWNLOAD

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com  – ETS 2 Forum www.eurotruck2.com/forum

Kimler neler demiş?

19 Yorum - "ETS 2 Mod – Gerçekçi Fizik Modu v1.4"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Umut
Ziyaretçi

Süper uygulama vites atarken arabanın onu falan egılıyor gercekcı olmus babamda tır şööförü birde oo felaket oldu şimdi birde kar yaması yapsanız süper olur

Ali
Ziyaretçi

90 km azami hızı geçenden indirdim 120ye kadar çıktım :)))

muhammed
Ziyaretçi

143 ü gördüm kardeş scania R730 ile :))

fatih
Ziyaretçi

120 ne ki ben yüklü 140 yüksüz 175 yaptım volvomla

umut
Ziyaretçi

Bedeki cekicileri sirketteki adamlarima verdigim icin cekicisiz kaldim tek seferlik is yapiom o tirlarla 130 yapabildim 😀

ETS 2
Ziyaretçi

Bu çok iyiymiş ya denemek lazım 🙂

omercan2001
Ziyaretçi

sağolun

Man
Ziyaretçi

nasıl kurdunuz lütfen yardım

burak
Ziyaretçi

umut çekicilerin hepsini nasıl devrettin ben de senin gibi yapıp kendim tek seferlik iş yapmak istedim ama uğraştım bulamadım yardımcı olur musun lütfen?

Cesur
Ziyaretçi

Ya gençler kızmayın bana ama bu olmamış böyle tavuk yem yer gibi:) Daha şehirde bir kaç tur attım tır tutması gibi bir şey oldu, 12 yaşımda kızım gördü hareketleri bu düşer birazdan dedi. Ne düşer dedim, kabinin şasiye bağlı olduğunu bilmiyor tabi yavrucak:D Gerçi çokta tırla yolculuk yapmadım ama böyle hacı yatmaz gibi sallanıyormu bunlar? Ama oyun güzel severek oynuyorum.

mustafa
Ziyaretçi

slm arkadaşlar ben tır şöförüyüm ve oyunu severek oynuyorum yıllardır.moddaki esneklik çok fazla abartı olmuş diyebilirim.oyunun kendi esneklik payı gerçek araçlarınkinin aynısıdır ki zaten tırlar gerçeğinden esinlenerek yapılmıştır.sesler olsun şasiler olsun özellikle motor sesi ve vites geçişleri gerçeğinin aynısıdır.bence modsuz oynayın daha gerçekçi.

ömer
Ziyaretçi

ben yükle 170 yaptım 😀 750 HP volvo FH16 ile

furkan
Ziyaretçi

bu mod benim hasarsızlık modunu devredışı bırakıyor diye kullanmıyorum 😀 2100 beygir motorum var. yüklü yüksüz 150 sabit 9 vites mis oh 😀

Ercan
Ziyaretçi

Admin kardeşim ; modu indirdim mod klasörüne de attım. Fakat işlevsiz kaldı. Nedenini biliyorsan yardımcı olurmusun lütfen.

ferhat
Ziyaretçi

yardım
edinn

can
Ziyaretçi

arkadaşlar bu modu nasıl kuruyoruz bi bilgilendirme yapbilrmsnz

Emre
Ziyaretçi

Hocam mod iyi hoşta bunun vites geçişleriyle oynanmamış bir versiyonu var mı acaba? Tır 90 la giderken rölantinin 2 diş üzerinde gazla gidiyor ve en ufak tümsekte vites küçültüyor ve hemen büyütüyor. çok Sinir bozucu bişey. Seste yok zaten motorda. sanki boşa atmış gibi sessiz sedasız gidiyorum. buna bir çözüm bulursanız sevinirim.

Ercan
Ziyaretçi

Mod`da sıkıntımı var? Atıyorum klasöre ama etkisiz kalıyor. Sebebini bilen yada çalıştırılmasında yardımcı olacak 1`i varsa ilgilenebilir mi acaba?

sabri turgut
Ziyaretçi

beyler 600 beygir volvo fh 16 bu modla 145 yaptım ama kaza 10 numaraydı tırı şeritten dışarı attım o hızla 😀