ETS 2 Mod – Ford Cargo 1846T

16

ETS 2 Mod – Ford Cargo 1846T

Mercedes-Benz(Majestic) galerisinde çıkıyor.

Yapımcı: Enes Tunca, Selo Kaptan
Sürüm:1.13.3

İNDİR

16 YORUMLAR

 1. Şu Ford Cargoları bi adam gibi yapamadılar. Dışarıdan eh işte içerisi berbat. Yine koymuşlar Mercedes interior’u dışarıdan bakınca içerideki olması gerekenler yok. İçerideyken dikiz aynası bile yok. Böyle mod yapılacağına hiç zaman kaybetmesinler bence.

 2. Yav selokaptan sen nasıl inaçtı bir adammışsın. Yeter artık şu çöplerini upload etmeyi bırak, Modların sana kalsın. Heryerde senin rezil modların yüzünden her türk moduna “another turkish crap” deyip, sövüyorlar. Mod yapma sen Allah aşkına.

 3. Sevgili adminler siz de yüklemeyin böyle bitmemiş rezil modları. Madem ETS 2 ye gönül verip böyle forumla siteyle uğraşıp hayatınızdan zaman ayırıp burada emek harcıyorsunuz böyle rezillere prim vermeyin. Şu devirde hala bu kadar kalitesiz 3d çzimler olur mu? adam texture bile atayamamış bu nasıl bir cahillik. Destek vermeyin böyle krolara.LÜTFEN

 4. Arkadaşlar yorumlarınızı okudum yalnız bu hatalar edit ve convert eden kişinindir.Modeli modelleyen kişi benim ve modeli paylaştığım halinin resimlerini altta atıyorum tek tek bakın sonuna kadar ayrıntılı bir model ama arkadaş uğraşmayıp convert edince böyle oldu.

  http://i.hizliresim.com/Qg7G3A.jpg
  http://i.hizliresim.com/XYXp1o.jpg
  http://i.hizliresim.com/b4GRXY.jpg
  http://i.hizliresim.com/dqGEdZ.jpg

  İNTERİOR — Özellikle bu resme bakmanızı tavsiye ederim çok ayrıntılı şekilde modelledim ama malesef oyuna atılmamış –
  http://i.hizliresim.com/5RQzlM.jpg

 5. Ben modellerimi açık şekilde bazı forum sitelerinde paylaşıyorum ama bazı kişiler böyle zedeliyor ..Kısacası araç editcinin acemiliği veya üşengeçliği Yüzünden bu şekildedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here