ETS 2 Mercedes-Benz Actros MP4 Ses Kayıtları Videosu

3

ETS 2 Mercedes-Benz Actros MP4 Ses Kayıtları Videosu

Yeni Actros tamamlandı!

Geçtiğimiz ay buradan duyurduğumuz Mercedes-Benz Actros MP4 ses kayıtlarının video kaydı yayınlandı. SCS Software, ETS 2 için Mercedes-Benz lisansının onaylandığını açıklıyor. Yeni Actros ETS 2’ye gelecek.

Böylece ETS 2’de 7 markanın lisanslı araçları bulunmuş olacak. SCS Software için büyük bir başarı sayılıyor. Bundan sonra araçlarda özelleştirmelere ağırlık verilecek ve yeni modeller çıkarılacak.

Şu an 3 yeni model üzerinde çalışılıyor. Bunun yanında American Truck Simulator da var. Ekip aynı zaman ATS ile ilgileniyor.

En önemlisi ise Euro Coach Simulator’ın yapım aşamasında olmasıdır. Oyundan haber alamıyoruz.

SCS Software, 2 yılda 4 kat büyüdü. Şirketin çalışan sayısı 100 kişinin üzerinde!

Yeni güncellemenin ne zaman çıkacağı hakkında bir açıklama yok.

 

İyi seyirler…

Youtube yasağı olduğundan izlemek için tıklayın

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com
 

3 YORUMLAR

 1. Bu oyuna oyun içi rekabet sağlayacak yeni sistem gerekli sadece yeni tırlar ekleyerek nereye kadar yeni tırlar ile bir kaç ürün taşıdığın zaten gene sıkılmaya başlıyorsun çünkü başka yapacak bir şey yok oyunda aynı yerleri hep aynı şeyler hiç rekabet yok bir şey yok gelen güncellemeler iyi ama her seferinde ufak tefek değişikliler geliyor kendi şirketini kursan şirketinin arabalarını göremiyorsun sadece simge oluyor araçlar istediğin kadar modifiye et ve oyunun orjinal modifiyeleri’de yetersiz ben mod kullanarak oynamayı sevmiyorum çünkü çoğu oyunla alakası olmuyor çözünürlükte parlaklıkta vb saya bileceğim sorunla ve uyumsuz görünümlü oluyor yeni modifiye parçaları’da lazım benim düşüncem ATS çıktıktan sonra Ets3 için çalışmaya başlamaları lazım yeni sistem gerekli oyunda rekabet adına hiç bir şey yok buda oyunun oynana bilirliğini düşürüyor oyun içi rekabet sağlayan AI Trafik sistemin’de daha fazla araba seçeneği v.b. saya bileceğim bir çok yenilik ve monotonluğu kaldıracak ciddi güncellemeler gerekli.

  • Yorumlariniza aynen katiliyorum. Baslangicta cok buyuk bir ilgi ile oynarken bir amacin ve cok fazla yeniligin olmamasiyla simdi ayda 2-3 defa girip ya oynuyorum yada oynamiyorum. Multi ozelliginin boyle bir oyuna eklenmesi cok buyuk bir ilgi cekecektir. Ancak su durumda soz konusu olmadigi icin boylesine kucuk seyler ile yenilik yapmaya calisiliyor. Mercedes-Actros MP4 denilen arac zaten modlar ile coktan gelmis ve oynamistik. Simdi bunu yenilik olarak gormek ve heycan uyandirmasi cok anlamsiz geliyor bana. Acikcasi oyun ilerleyen zamanlarda cok monoton ve siradan gelmeye basliyor. Buna cozum odakli calissalar daha iyi olur bence.

 2. Arkadaşlar istediklerimiz zamanla olacak World of Trucks bunun için kurulmuştur.
  Avrupa için Euro Truck Simulator
  ABD için American Truck Simulator

  Bunların birleşme imkanı vardır. SCS Software milyonlarca dolara oyun yapacak bir firma değil ki sektörün büyük firmalarıda bizim istediklerimizi yapmıyor.
  Şu an ne oyuncular hazır ne de ekonomi

  Bazı özelliklerin olması lazımdı kendi araçlarımızı görebilmek vs. bunlar şu an olabilecek şeyler ama güncellenmeye devam edece ve eklenecek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here