ETS 2 – İtalya DLC’sinde Sicilya Adası Var! [Ekran Görüntüleri]

5

ETS 2 – İtalya DLC’sinde Sicilya Adası Var! [Ekran Görüntüleri]

Bugün paylaşılan blog yazısı ile İtalya DLC’sinde Sicilya adasının olacağı resmen doğrulandı. İtalya’nın “ayakkabası’nın” ucunda yer alan bu ada şimdiye kadar oluşturulan en büyük ikinci ada ve limanlara sahip 3 sahil kenti içeriyor. Oyun dünyasının ölçeği göz önünde bulundurulduğunda denizlerin çevrelediği bu küçük arazinin tasarımına ve uzaktaki ufuklar yaratmak için özel bir yaklaşım gerektirmiş. İtalya’nın en büyük doğal yerlerinden olan Etna Dağı dahil olmak üzere tüm yollara, sanayi alanlarına ve doğal güzelliklere uyum sağlamak SCS için zorlu bir mücadele olmuş.

Adanın tasarımı tipik Akdeniz iklimi ve benzersiz mimarisini yansıtıyor. Kavurucu güneşi ile Sicilya hissi birçok ünlü İtalyan filmlerinin merkezinde yer alıyor bu yüzden bu ruh halini sanal dünyaya aktarmaya çalışmışlar.

Euro Truck Simulator 2’nin 1.30 güncelleme açık betası geçtiğimiz hafta başlamıştı. İtalya DLC’sinin Aralık ayında çıkmasını bekliyoruz.

SimülasyonPark: ETS 2 İtalya DLC Ana Konu

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

5 Yorum - "ETS 2 – İtalya DLC’sinde Sicilya Adası Var! [Ekran Görüntüleri]"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Abidin.Eren
Ziyaretçi

İlk yorum SÜPER

Eren_CIRIK
Ziyaretçi

kaç tl olur acaba

cekooo5
Ziyaretçi

ortalama 45-50 tl arası birşey bekliyoruz

oktay şaki
Ziyaretçi

1.30 ne zaman tam sürüme kavuşur

sami sarılar
Ziyaretçi

biliyorum bu kadar yorumun arasında benimki okunmaz ama 1998 model toyota corolla station yaparmısın ama lütfen hatasız olsun bu arada süper modlar yapıyorsunuz helal olsun ama lütfen bu yorumu dikkate al