ETS 2 Hilesiz Modsuz Para Kazanma

34

 

ets 2 hilesiz modsuz para kazanma

ETS 2 Hile Modu ve Hile Programı kullanmadan Para Kazanma

Euro Truck Simulator 2’de yüksek miktarda para kazanmanın yolu sadece programlarla hile yapmaktan veya hile modu yüklemekten geçmiyor. Oyunun bize verdiği özelliklerle de milyonlarca euro para kazanmak mümkün. Aşağıdaki yönergeleri uygulayarak sizde milyoner olabilirsiniz.

 

Bu hileyi uygulamak için en az bir tane şoför çalıştırıyor olmamız lazım. Parayı bize o kazandıracak.

Tek şoförle bile 1 milyon €’nun üzerinde para kazanabilirsiniz.

Config dosyasını not defteriyle açıp <<uset g_developer “0”>> kısmındaki “0” yazan yere “1” yazıyoruz.

Aynı dosyada <<uset g_flyspeed “100.0”>> kısmındaki “100.0” yazan yeri “999999999.0” yapıyoruz.

Oyuna giriyoruz ve tek seferlik bir iş alıyoruz.

Serbest kameraya “0” tuşuyla geçiş yaptıktan sonra, bir kere hafifçe numlock tuşlarından “3”e basıyoruz.

Bulunduğumuz konumda F9 tuşuna basıyoruz ve aracımızı yanımıza getiriyoruz.

Bilgi ekranındaki hasar ekranını açıyoruz (F7). Sonra enter’a basıyoruz.

Bizi en yakın servise uzun bir süre içinde götüreceğini söylüyor. Ve bunun için bayağı büyük bir mebla istiyor. Ama bu parayı biz değil, tek seferlik iş aldığımız şirket ödeyecek.

Servise gelirken geçen süre içerisinde şoförümüz bir hayli çalıştı ve bize büyük miktarda para getirdi. Ve kendini epey bir geliştirerek puanını 10.0 yaptı, kendi seviyesini de sonuna kadar yükseltti.

 

Aşağıdaki videoyu izleyerek paranın nasıl kazanılacağını daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Uşaklı™

Euro Truck Simulator 2 Türkiye  www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk  www.simulasyonturk.com

Simdepo  www.simdepo.com

34 YORUMLAR

  1. Bu kadar teferruata gerek yok, iki garaj birer şöför olsa da olur. Birbirine uzak iki şehirde iki garaj kurun ve garajlar arasında “hemen git” butonunu kullanarak gidip gelin, bu esnada da sürücüler çalışacak ve para kazanacaksınız.

    • En fazla ne kadar para kazanabilirsin bu yolla? Bu yöntem için hem iki tane garaj lazım, hem de benim yöntemimdeki paraya ulaşmak için çok fazla şoföre ihtiyacınız lazım. Senin yöntemin için çok daha fazla çalışmak gerekiyor.

    • bende ilkte yaptım olmadı hatta param eksie düştü küfür ettim ama dikkatlice bakınca şöfürün olması lazım parayı getiren şöfürler.. 1 tane şöfür aldım kendi arabamı verdim ben tek seferlik işe gittim dediğini yaptım para geldi 1 tane şöfür ve araba aldım yine aynısını yaptım para geldi 4 şöfür ve 4 araba ile 3 defa denini yaptım 600 milyon param oldu..

  2. Arkadaslar zaten bakın önce adr tamamlayın sonra uzunyol daha sonra acil teslimat daha sonra değerli yük daha sonra hassas yük daha sonra ve en son olarak ekonomik sürüş {ben değerli yükü yeni bitirdim lvlim 24 18 adet tırım var bakın arkadaslar eğer bu oyunu zevk almak icin oynuyorsanız dediğimi yapın ve sabırla is bulup gidin zaten acil teslimat bitince düses isler düsecektir bakın oda bir hile sayılır bu oyunda 18 soförüm var 20 saat dinlensem 50.000 100.000 civarı para geliyor 18 adette tırım var hepsi yapılıdır masallah soforlerede aynı yaptıgınızı yaptırın soförler uzun yol gittiklerinde 20.000 getirdigi oluyor feribota 318 euro ile bindim ve oraya vardıgımda param 45.000 civarıydı dediğim o ki bu oyunda para kazandıran gizem sadece becerileri doğru kullanmak 🙂 emeğe saygı tesekkürler

  3. abi oldu ama senin dediğin kadar değil para kazandırıyo ama tırı yanına cağırdığında baya beklemen lazımm ondan sonra 50.000 civarına yakın para kazanıyor başka hiçbişey yok

  4. kimse becerememiş yapmayı arkadaşlar ben yaptım oldu 99 milyon param var ama inanılmaz derecede sıkıcı oluyor yolculuk yapmanıza gerek kalmıyor falan ben yapmanızı tavsiye etmem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here