ETS 2 Haber – Doğu Avrupa Genişlemesi

14

ETS 2 Haber – Doğu Avrupa Genişlemesi

easterneuropeanexpansionresim1manset

Dün yayınladığımız konuda SCS Software şirketi CDProjekt tarafından düzenlenen etkinlikte ETS 2’nin ilk DLC-Ek Paketi için çalıştıklarını duyurmuştu.

SCS Software bugün resmi olarak blogunda bu konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

Merakla beklenen soruları cevaplamışlar

Neden Doğu Avrupa’ya doğru genişlediklerini büyük bir hedef kitlenin olması ve CDProjekt’in Polonya’da olması onları bu çalışmaya yönlendirmiştir.

Bu DLC’de Polonya ülkesine yeni şehirler ekleniyor. 2 yeni ülke haritaya katılıyor. Slovakya ve Macaristan artık ETS 2’de

Blogta oyuncuların potansiyeline göre İskandinavya, İspanya, Fransa, İtalya, Balkanlar ve Rusya’ya doğru ilerleyebileceklerini söylüyorlar.

Not: Bu ilk DLC-Ek Paketin fiyatı 10 Euro olarak belirlenmiştir. Ücretsiz olmayacaktır oyuncular isteğine göre satın alacaklardır.

2013 yılı boyunca tüm yeni kamyon modelleri oyun eklenmeye çalışılacak(ben yazdığımda inanmamıştınız birşey biliyoruzda yazıyoruz!)

Yeni AI araçlarde eklenebilecek ve düzeltmeler yapılacak

Birçok yenilik ücretsiz olarak sunulacak

Oyunun çekirdeği geliştirilmeye devam edilecek ve şu an 1.3.x güncellemesi üzerinde çalışıyorlar. Çok kısa bir süre sonra yayınlanacaktır.

Sürprizlerin olacağınıda belirtmişler…

Macaristan

Budapest_1easterneuropeanexpansionresim5

Slovenya

Krakow_WIPeasterneuropeanexpansionresim4

Polonya

Warszawa_2easterneuropeanexpansionresim3 Warszawa_1easterneuropeanexpansionresim2

Haritanın görünümü

easterneuropeanexpansionresim1

Hasan ÖFKE

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com – ETS 2 Forum www.eurotruck2.com/forum

14 YORUMLAR

 1. Türkiye dışında hiç bir DLC paketine para vermem ben. ETS istediği kadar DLC paketi çıkarsın Türkiye’de iş görmez paralı olduğu sürece.

  • doğru oyuna para vermedik DLC paketine birde Türkiye dışı niye verelim çıkarsınlar adam gibi kaliteyi verelim…herşey eksik yama indirip yüklemekten bir hal geldi bee

   • ya abi oyunda zaten çok şey eksik bu haline o kadar kişi para verdi bi de tr haritası olmadığı halde o zaman herkesin kendi ülkesinin haritası ücretsiz olsun biz ne macaristandan ordan burdan. ets de işi iyice abarttı kendi eksikliklerini bizden çıkarıyor genişletme kardeşim haritayı genişleteceksen de çıkmadan önce genişletseydin şimdi utanmadan da paralı verecekmiş türkiye nah alır illa ki aramızdan bi kaç kişi alır ama % 90ı almaz çoğu korsan zaten 🙂

 2. Eger para verilecekse multiplayer de cikarsinlar ve tum ulkeleri turkiyede dahil koysunlar ki guzel olsun ve kral bi oyun olsun ….derim…..saygilar…

 3. Blogdaki Metinin çevirisi :

  [b]EST2 Doğu Avrupa Genişlemesi[/b]

  ETS2 için ilk resmi eklentimizin üzerinde çalıştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu harita genişlemesi doğu avrupa merkezli ve özellikle Polonya odaklı, bu yüzden dün basın duyurusunu yapması için Polonyalı iş ortağımız CDP’ye fırsat verdik.

  Genişleme paketi üzerinde zaten bir süredir çalışıyorduk, elimizde gösterebileceğimiz ufak tefek şeyler de var bu yüzden, fakat hala haritanın bu yeni parçasını tamamlamak için çok iş var.

  İlk harita genişlemesi neden doğuya oldu? Dünya çapındaki bütün tır simülasyonu hayranlarına saygılarımızla, Polonyalı hayran topluluğu en destekçi ve en aktif topluluklardan biri. CDP ile işbirliğimiz de etkili oldu tabi. Bu yüzden bu bölge, harita genişlemelerinin SCS için değerli bir iş olup olmayacağını görmek için harika bir aday. Pazar bunun bizim için zaman kaybı olmadığını gösterirse harika olacak.

  ETS2 DAG tamamlandığında, daha sonra nereye gideceğimize karar vermemiz gerekecek… İskandinavya? İspanya’ya geçebilme seçeneğiyle Fransa’nın kalanı? İtalya? Balkanlar? Rusya’ya doğru doğuya devam? Bir planla ortaya çıkmamız gerekecek çünkü en yüksek potansiyeli anlamamız ve önceliklerimizi iyi ayarlamamız lazım.

  Bitiriş notu; Bu harita eklentisi/İndirilebilir İçerik ücretsiz olmayacak ( Aşağı yukarı 10 Euro düşünüyoruz), fakat isteğe bağlı bir genişleme olacak. 2013 yılı boyunca, çekirdek oyunumuzu, hataları düzelten, birçok geliştirme(örneğin yeni çekici modelleri ya da yeni AI kodları) barındıran ve ücretsiz güncellemelerle geliştirmeye devam edeceğiz. Böylece 1.3.x yaması çok yakınken, gelecek yeni güncellemeler için takipte kalın. Ve hepsinde biraz süpriz olacak.

  Çeviriyi yapan otomania’ ya teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here