ETS 2 Haber – Doğu Avrupa Genişlemesi

14

ETS 2 Haber – Doğu Avrupa Genişlemesi

easterneuropeanexpansionresim1manset

Dün yayınladığımız konuda SCS Software şirketi CDProjekt tarafından düzenlenen etkinlikte ETS 2’nin ilk DLC-Ek Paketi için çalıştıklarını duyurmuştu.

SCS Software bugün resmi olarak blogunda bu konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

Merakla beklenen soruları cevaplamışlar

Neden Doğu Avrupa’ya doğru genişlediklerini büyük bir hedef kitlenin olması ve CDProjekt’in Polonya’da olması onları bu çalışmaya yönlendirmiştir.

Bu DLC’de Polonya ülkesine yeni şehirler ekleniyor. 2 yeni ülke haritaya katılıyor. Slovakya ve Macaristan artık ETS 2’de

Blogta oyuncuların potansiyeline göre İskandinavya, İspanya, Fransa, İtalya, Balkanlar ve Rusya’ya doğru ilerleyebileceklerini söylüyorlar.

Not: Bu ilk DLC-Ek Paketin fiyatı 10 Euro olarak belirlenmiştir. Ücretsiz olmayacaktır oyuncular isteğine göre satın alacaklardır.

2013 yılı boyunca tüm yeni kamyon modelleri oyun eklenmeye çalışılacak(ben yazdığımda inanmamıştınız birşey biliyoruzda yazıyoruz!)

Yeni AI araçlarde eklenebilecek ve düzeltmeler yapılacak

Birçok yenilik ücretsiz olarak sunulacak

Oyunun çekirdeği geliştirilmeye devam edilecek ve şu an 1.3.x güncellemesi üzerinde çalışıyorlar. Çok kısa bir süre sonra yayınlanacaktır.

Sürprizlerin olacağınıda belirtmişler…

Macaristan

Budapest_1easterneuropeanexpansionresim5

Slovenya

Krakow_WIPeasterneuropeanexpansionresim4

Polonya

Warszawa_2easterneuropeanexpansionresim3 Warszawa_1easterneuropeanexpansionresim2

Haritanın görünümü

easterneuropeanexpansionresim1

Hasan ÖFKE

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com – ETS 2 Forum www.eurotruck2.com/forum

Kimler neler demiş?

14 Yorum - "ETS 2 Haber – Doğu Avrupa Genişlemesi"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
EMRE GÜZELAY
Ziyaretçi

güzel haberler bunlar :)) bide güncelleme tez çıksa iyi olur scs yi kutluyorum TÜRKİYE’yi de görmek istiyoruz oyunda

firat36
Ziyaretçi

Türkiye dışında hiç bir DLC paketine para vermem ben. ETS istediği kadar DLC paketi çıkarsın Türkiye’de iş görmez paralı olduğu sürece.

Kamil55
Ziyaretçi

doğru oyuna para vermedik DLC paketine birde Türkiye dışı niye verelim çıkarsınlar adam gibi kaliteyi verelim…herşey eksik yama indirip yüklemekten bir hal geldi bee

firat36
Ziyaretçi

ya abi oyunda zaten çok şey eksik bu haline o kadar kişi para verdi bi de tr haritası olmadığı halde o zaman herkesin kendi ülkesinin haritası ücretsiz olsun biz ne macaristandan ordan burdan. ets de işi iyice abarttı kendi eksikliklerini bizden çıkarıyor genişletme kardeşim haritayı genişleteceksen de çıkmadan önce genişletseydin şimdi utanmadan da paralı verecekmiş türkiye nah alır illa ki aramızdan bi kaç kişi alır ama % 90ı almaz çoğu korsan zaten 🙂

ibo
Ziyaretçi

haalaa TÜRKİYE MODU ÇIKMADI MI?

sihirbaz007
Ziyaretçi

Eger para verilecekse multiplayer de cikarsinlar ve tum ulkeleri turkiyede dahil koysunlar ki guzel olsun ve kral bi oyun olsun ….derim…..saygilar…

taylan
Ziyaretçi

güncelleme ne zaman çıkacak

Ramo
Ziyaretçi

aha MACARISTAN ! OYUNU ORJINAL ALIYOM INSALLAH

seether8
Ziyaretçi
Blogdaki Metinin çevirisi : [b]EST2 Doğu Avrupa Genişlemesi[/b] ETS2 için ilk resmi eklentimizin üzerinde çalıştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu harita genişlemesi doğu avrupa merkezli ve özellikle Polonya odaklı, bu yüzden dün basın duyurusunu yapması için Polonyalı iş ortağımız CDP’ye fırsat verdik. Genişleme paketi üzerinde zaten bir süredir çalışıyorduk, elimizde gösterebileceğimiz ufak tefek şeyler de var bu yüzden, fakat hala haritanın bu yeni parçasını tamamlamak için çok iş var. İlk harita genişlemesi neden doğuya oldu? Dünya çapındaki bütün tır simülasyonu hayranlarına saygılarımızla, Polonyalı hayran topluluğu en destekçi ve en aktif topluluklardan biri. CDP ile işbirliğimiz de etkili oldu tabi. Bu yüzden… Read more »
atila
Ziyaretçi

güncelleme hala yapım aşamasındaymış.önümüzde günlerde çıkıyodu hani.önümüzdeki aylardamı desek acaba artık

firat36
Ziyaretçi

1 haftadan fazla var bence.

ahmet
Ziyaretçi

bi çıkamadı şu 1.3x 😀

emre
Ziyaretçi

bu yamayı nasıl ındırebilirim ?? bilen varmı lütfen yardım edin

yusuf
Ziyaretçi

Ben mod kap yüklerin haritayı oraya doğru kaydırıyom geri geliyor yardımcı olun acil