ETS 2 DAF Tuning Pack DLC’si Çıktı!

3

ETS 2 DAF Tuning Pack DLC’si Çıktı!

Holland Style modifiyeler artık DAF modifiye paketi ile ETS 2’de…

 

Euro Truck Simulator 2‘nin 1.28 güncellemesi tamamlanınca sıra DAF modifiye paketine gelmişti. DAF XF 105 ve Euro 6 modellerinde yapılan parlatmalardan sonra an itibariyle çıkmış bulunmakta! DAF Tuning Pack DLC‘sini Steam üzerinden 10 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Çamurluklar, jant göbek kapakları, kenarlıklar, alt ızgara koruyucuları, yeni bull bar demirler, ön ızgarada yeni tasarımlar, logolar, demir koruyucular, ön cam çerçeveleri, güneşlikler, ön cephe çamurlukları, kapı döşemeleri, cam döşemeleri, kapı kolları, özel arka egzoz boruları… gibi birçok dış aksesuar parçası geliyor. Bunlarla birlikte DAF araçların kokpitinde yeni aksesuarlar da var. Yeni perdeler, şapkalar, bardaklar, amblemler, ışıklı yazılar, model kamyonlar… Daha fazla aksesuar takabilmek için slotların bulunduğu dashboard masaları da eklendi. Toplamda 70’in üzerinde özelleştirme getiriliyor.

Steam;

 

SimülasyonTÜRK

3 YORUMLAR

  1. Merhaba ben daf dlc paketi aldım ama spde çalışiyor mpde çalısmiyor eksik dlc hatası veriyor yeni profil falan açtım ama düzelmedi steamde sildim tekrar yükledim ama düzelmiyor sorun nedir yardim edermisiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here