Ana sayfa Haberler ETS 2: Beyond the Baltic Sea DLC’sinin Kırsal Bölgesi ve Doğası

ETS 2: Beyond the Baltic Sea DLC’sinin Kırsal Bölgesi ve Doğası

6

ETS 2: Beyond the Baltic Sea DLC’sinin Kırsal Bölgesi ve Doğası

Euro Truck Simulator 2 için bu yılın sonunda yayımlanmasını beklediğimiz Baltık Ülkeleri DLC‘sinde kırsal bölge ve doğa manzaralarının yer aldığı ekran görüntüleri paylaşıldı. Daha önce hep prefabrik yapıları görmüştük şimdi çok daha sakin ve rahatlatıcı manzaralar gösteriliyor. SCS Software açıklamasında oyun dünyasının kuzeyinde genişlemeyi seçmelerinin nedenini manzaranın yol boyunca çeşitliliğini arttırması olarak söylüyor. Ve Baltık DLC’sinin önceki Italia DLC’sinden kesinlikle değişik olacağını ekliyor. Büyük şehirlerin arasındaki yol bağlantıları ile çevrili geniş alanlar ve bu yolların üzerinde yerel mimari ve küçük köylerde sürüş deneyimini taklit etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlarmış.

 

Birçok dar köy yolunda gezinecekmişiz ve SCS zamanının bir tonunu daha az nüfuslu bölgelerde hüküm süren doğal güzelliğe adamış. Baltık bölgesinde mükemmel karışımı elde etmek için birçok bitki, çalı ve ağaç modeli eklenmiş, ayarlanmış ve değiştirilmiş. Örnek olarak çamların, huş ağacının, kirazların, titrek kavak ağacının, misket limonu ağacı ve meşe odunlarının yeni sürümü eklenmiş veya yeniden düzenlenmiş. Ayrıca gümüş ladin ve tavşancıl otu gibi yeni flora temsilcileri de var.
Baltık Ülkeleri DLC’si içerisinde Finlandiya(güneyi), Rusya(St. Petersburg tarafı), Litvanya, Letonya, Estonya, Kaliningrad yer alacak.
ETS 2 – Beyond the Baltic Sea DLC – ana konusu için buraya
SimülasyonTÜRK

6 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here