Birleştirdik! WorldofTrucksTR.com ile tanışın…

0

Birleştirdik! WorldofTrucksTR.com ile tanışın…

worldoftrucksturkiyebetalogo

Herkese Merhaba! Hepinizin bildiği gibi 2 Şubat akşamı American Truck Simulator oyunu yayımlandı. Öncesinden erkenden oynama fırsatını yakalayıp sizlere videolar sunduk. SCS Software’ın World of Trucks projesini hepiniz biliyorsunuz. 1 yıldan fazla bir süredir gelecekte her iki oyunun da bu isim altında birleşeceğini biliyor ve buna göre adımlarımızı atıyorduk.

World of Trucks markası giderek ağırlığını hissettirmeye başladı. Yeni özelliklerin gelmesi, American Truck Simulator’ın çıkışı büyüyen ETS 2 dünyası!

www.eurotruck2.com sitesi Kasım 2011’den beri yayın hayatına devam ediyor. Milyonlarca sayfa görüntüleme ve yüzbinlerce tekil ziyaretçi…

ATS için oluşturduğumuz www.americantrucksim.com da uzun süredir yayında oyun çıktıktan sonra hızla ziyaretçi artışı görüldü.

Fakat sizin de bildiğiniz gibi artık ayrı ayrı yönetmek pek mümkün değil. Her siteye özel ilgi gösterememize neden oluyor. American Truck Simulator’ın çıkışı ve SCS’in World of Trucks’ı entegre etmeye başlaması bizim yıllar sonra yapacağımız birleştirmeyi öne çekmemize neden oldu.

An itibariyle www.eurotruck2.com adresi www.worldoftruckstr.com adresine aktarılmıştır. Gerekli yönlendirlemeler yapılmış ve devam etmektedir.

SCS Software oyunlarını sonuna kadar destekledik. Ve onlar için bir özel site her zaman olacaktır. Tek bir yerde birleştirmek yayın çizgimizde değişikliklere neden olacaktır.

Yeni bir ekip bu platformla ilgilenecektir. Ayrıca yine bize katılmak için iletisim@worldoftruckstr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu resmi olmayan bir sitedir. WorldofTrucksTR.com adının hiçbir şekilde SCS Software ile resmi bağı yoktur.

Öncelikli olarak her iki oyunun eksik içeriklerini girmeye çalışıp ardından yeniliklere başlayacağız.

ETS2 çıktığı günden bu yana sizlere birçok haber sunduk. SCS Software çalışmalarını aktardık ve yakından tanımıza neden olduk. Bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler!

Üyelik sistemi ve herkesin içerik girebilmesi için de çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca yine logo tasarımı vb. ayrıntılar için çalışmaya başladık.

www.worldoftruckstr.com adresini bağı olduğu Facebook sayfaları;

https://www.facebook.com/eurotrucksimulator2turkiyefan/

https://www.facebook.com/americantrucksimulatorfan/

https://www.facebook.com/eurocoachsimulatorfan/