Birçok Proje, Tek Hedef! (American Truck Simulator – Euro Truck Simulator 2)

0

Birçok Proje, Tek Hedef! (American Truck Simulator – Euro Truck Simulator 2)

SCS Software: Birçok Proje, Tek Hedef!

SCS Software yeni blog yazısında yine American Truck Simulator ile ilgili bilgi ve görüntü paylaşımı yaptı. Çeşitli konularda yine açıklamalarını yenilediler.

“American Truck Simulator: California(Başlangıç sürümü) üzerinde ince ayarlamalar içerik parlatması ve özellikler üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyoruz.”

Daha önceki blog yazılarında lokasyonları göstermişlerdi. Ama birkaç panaromik manzaranın hala görmeye değer olduğunu belirtiyorlar.

american_truck_simulator_panorame_003

SCS ekibi sözleri şöyle devam ettiriyor; “İtiraf etmeliyizki American Truck Simulator: California üzerinde çalışırken “haydi bunu da bitirelim” modunda olmuşuzdur.” Ama tabii bu öyle olmadı. Daha uzun sürdü.

 

american_truck_simulator_panorame_002Temelde onların sorununun her şeyi vermek istemeleridir. Euro Truck Simulator 2 bizim için büyük bir başarı olmuştur.” Bu nedenle kesinlikle vazgeçmeyi düşünmüyorlar. “Haydi bunu genişletmeye ve geliştirmeye devam edelim” diyor. 🙂 American Truck Simulator ile okyanus ötesindeki girişim böylece kamyon simülasyonları tarzının küresel hayran kitlesini daha mutlu yapabilir.

Aynı zamanda daha derine gitmek gerektiğini de biliyorlardı ve bu bütünleyici oluşturma hırsının World of Trucks projesinden doğduğunu belirtiyorlar.

american_truck_simulator_panorame_005

Sanal Kamyon Şirketleri ve zengin multiplayer ile büyük bir kamyon evreni uygulamasını desteklemek için topluluk özelliklerini ve altyapıyı ekliyorlar. Oyun dünyasına daha fazla aracı tanıtmak istiyorlar sadece kamyon(semi-truck) istemiyorlar. Böylece onların simülasyon sistemi içerisinde alternatif oynanış ve sürüş deneyimi eklenmeye başlandı.

*Bu ne demek oluyor? Daha önce yapılan açıklamalarda olduğu gibi farklı araçlar gelecek. Kurtarma aracı, karavan, ambulans örnek verilenlerdi.

Aynı zamanda grafik teknolojisini ilerletmeye devam etmeleri gerektiği oyun motorunda hala birçok geliştirme ve optimizasyona ihtiyaçları olduğunu tekrar açıklıyorlar. Bu tür değişikliklerle oyun modlarında oyunun çökmesini engellemeye çalışmak oyunu dengelemek hiç de kolay değil.

american_truck_simulator_panorame_001Tüm bu hedeflerin peşinde uzun bir yolculuk oldu. Şu anda ETS 2’nin yayımlanma gününden beri SCS Software’ı 50’den fazla çalışan insanla sayısı üç kat arttı. Projeler üzerinde çalışan içerik ekipleri ayrı olmakla birlikte onlar programlama ekibiyle paylaşılır ve test etme ve serbest bırakma hattını geliştirmeye gelince zor dersler çıkarırlar.

american_truck_simulator_panorame_004

“Bazen her ileri adım için 2 geri adım atmak gerekir fakat biz inatçı ve buna adanmışız ve biz eminizki sonunda bunu teslim edeceğiz.”

“Çabamızda sizin ve bizim için önemli şeyin kalite olduğunu hissediyoruz.” Bu nedenle hepsi birlikte iyi uyacak şekilde bulmacanın yeni parçalarını inşa etmek için planları ayarlama eğiliminin olması gerektiğinin ve misyonlarına uygun olmak için serbest bırakma programlarını feda ettiklerini açıklıyorlar.

*Kısacası yine büyük resim için buna uygun şekilde adım atmak gerektiğini her ne kadar tepki toplasa da diğer yapımlarda olduğu gibi davranmayacaklarını bir kez daha üzerine basa basa dile getirdiler.

Çok yakında World of Trucks ile ilgili diğer adımı bizlere gösterecekler. O adım ise online işler sistemidir. Blog yazısında buna bağlantı veriyorlar. Geçtiğimiz haftalarda World of Trucks raporu diye bir yazı yayımlanmıştır.

Gelecek yıl için ilk olarak ufukta American Truck Simulator çıkışı ve Euro Truck Simulator 2 çalışma ekibinin geliştirdiği harika şeyler var.

Lütfen bizimle birlikte sabırlı olun ve izlemeye devam edin!


Nedir bu harika şeyler? Hepiniz biliyorsunuz 😀 American Truck Simulator başlangıç sürümünde California/Kaliforniya eyaleti yer alacaktır. Ardından gelecek olan DLC’ler ile ücretsiz veya ücretli bir şekilde genişletmeler yapılacak. Şimdi oyunun adı American Truck Simulator: California!

SimülasyonTÜRKAmerican Truck Simulator

 

 

-Eksik bir bilgi varsa bildiriniz.

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz