American Truck Simulator’ın Yapımına Başlandı

5

American Truck Simulator’ın Yapımına Başlandı

BOMBA PATLADI!!!

p579_ATSmanset

SCS Software daha önce açıklamış olduğu American Truck Simulator oyununa ait araç modellemesi ve bilgi yayınladı.

Ekibiz defalarca başka oyun projelerinin olduğunu söylemişti.

SCS Software yaptığı açıklamada ETS 2 ile ilgili çalışmaların sürdüğü satış grafikleri, mağazalar, basın vb. işlerle uğraştıklarını söylüyor.

Yorgun oldukları bloga yeni bir haber girmediklerinden belliydi zaten

Bugün ise yeni bir kamyon modelinin teaser çekimleri varmış American Truck Simulator’da kullanacağımız aracın deneme çekimleri yapılmış

Görüntüde burunlu bir Amerikan tırı bulunuyor. Çevreye bakacak olursak Amerika’dayız! 😀

SCS Software, yıllardan sonra tekrar Amerikan pazarına American Truck Simulator oyunu ile açılacak ETS 2’den daha kaliteli bir oyun olması bekleniyor. Oyun hakkında bilgi yok ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Şu an otobüs simülasyonu oyunu olan Euro Coach Simulator yapımına da devam ediliyor. O oyunla da ilgili pek bir bilgi yok. Oyun içi görüntüsü yayınlanmadı.

Ama SCS Software aniden American Truck Simulator’a ait bir görüntü yayınladı. Oyuncular şu an büyük şaşkınlık ve merak içerisinde bekliyorlar.

Görüntüdeki araç Peterbilt 579

p579_ATS

Hasan Öfke – SİMÜLASYON TÜRK www.simulasyonturk.com

5 YORUMLAR

  1. Şu ECS yi tez vakitte bitirselerdi, biz onu bir oynasaydık, şöyle güzel bi otobüs sürseydik, sonrasında da ETS 2 den “daha kaliteli” olan ATS çıkarsalardı daha iyi olurdu be gülüm.. çok mu bayılıyorlar patır patır oyun çıkarmaya?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here