Ana sayfa American Truck Simulator ATS Genel American Truck Simulator’ın Washington Eyaleti Resmen Tanıtıldı!

American Truck Simulator’ın Washington Eyaleti Resmen Tanıtıldı! [Video]

0
American Truck Simulator’ın Washington Eyaleti Resmen Tanıtıldı! [Video]
SCS Software, American Truck Simulator‘ın Washington eyaletinin ilk görüntülerini geçtiğimiz hafta yayımlamıştı. Şimdi ise tanıtım videosu ile resmi olarak bu yıl sonuna doğru yayımlanacağı duyuruldu. Steam sayfası bile açıldı! Oregon eyaletinin hemen üzerinde ve Kanada sınırının altında yer alan Washington eyaleti ile ABD’nin batı kıyıları tamamlanıyor. Manzaralı US 101 rotası burada da devam ediyor. Her ABD eyaleti gibi Washington da kendine ait ruhu ve hissi ile oyunda yer alacak. Manzaralar, endüstri, şehirler, limanlar ve yerleşim yerlerinde odaklanılmış. Washington’da taşımacılık konusunda eyalete özgün bir deneyim eklenmiş. Harita yayımlanana kadar Washington temalı özel blog yazıları ile geliştirme sürecine ilişkin ekran görüntüleri ve makaleler paylaşılacak.
Bu yeni deneyim aşağıdaki videonun girişinde gördüğümüz vinç ile konteyner yükleme olabilir mi? Bilmiyoruz ama ATS’ye yakışır!

 

Kenworth markasının tesisleri(daha önce gitmişlerdi) eyaletin Mount Vernon şehrinde bulunuyor. Muhtemelen tesisleri oyunda göreceğiz. Ayrıca Steam platformunun sahibi Valve şirketi de bu eyalette yer alıyor. Bellevue şehrinde onu da görmemiz mümkün olabilir. Başkenti Seattle olan eyaleti sabırsızlıkla bekliyoruz.

Peki ne zaman çıkacak?

Bu yılı sonu olduğu belirtiliyor ancak bu kadar erkenden bu kadar tanıtım hazırlığı daha önce de belirttiğimiz gibi paketin erken tarihte çıkma olasılığını yükseltiyor. SCS bu yaz başında Washington eyaletini yayımlayıp daha sonra Idaho ve Utah eyaletini içeren bir paket çıkarabilir(!) Böyle bir açıklama henüz yok ancak eyaletlerin çıkış planı değişmiş gibi görünüyor. Tek tek eyalet satın almak memnun etmiyor.

Yeni ekran görüntüleri;

Steam’de listenize ekleyebilirsiniz.

 

ATS Washington forum ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here