Ana sayfa American Truck Simulator ATS Genel American Truck Simulator’ın Sahil Yolu (California Highway 1) Tekrar Açıldı!

American Truck Simulator’ın Sahil Yolu (California Highway 1) Tekrar Açıldı!

0

American Truck Simulator’ın Sahil Yolu (California Highway 1) Tekrar Açıldı!

Operation Big Sur etkinliği 15 Temmuz gece yarısı sona ermişti söz verildiği gibi bugün 16 Temmuz’da American Truck Simulator oyuncularının sürmekten keyif aldığı US Highway 1 sahil yolunun tamamı yeniden kullanıma açıldı. World of Trucks üzerinden gerçekleştirilen Big Sur Operasyonu’nda kamyon simülatörü hayran topluluğu kahramanca bir çaba göstererek heyelanının izlerini rekor bir sürede temizlemeyi başarmıştı.

Steam üzerinden otomatik olarak gelen güncelleme sonrası yolun zarar görmüş kısmı yeni asfalt dökülmüş şekilde geri geliyor. SCS Software tüm katılımcılara yeniden teşekkür etmeyi de ihmal etmiyor.

Operation Big Sur sonucu!

Tamamlanan iş sayısı – 552.516

Topluluk bitirme sınırı – 34.780

Kişisel bitirme sınırı – 28.087

SCS Software bu rakamlarla ve yüksek düzeydeki olumlu geri bildirimlerle etkinliğin çok iyi bir şekilde kabul edildiğini belirtiyor. Hem topluluğun bu tarz etkinlikleri görmek istediğinin çok açık olduğunu hem de yine topluluğa ilgi çekici gelen bu tarz etkinliklerin daha fazla gelmesi için şirket departmanlarında önemli çabalar harcadığını topluluğun sesini dinleyip etkinlik iş sürecini geliştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını vurguluyor.

Together we made it! adlı boyama çalışması etkinliğe katılıp en az 5 teslimat yapan herkese gönderilmiş.

American Truck Simulator’ın Operation Big Sur Etkinliğinde 500 Bin Teslimat Yapıldı!

American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here