Ana sayfa American Truck Simulator ATS Genel American Truck Simulator’ın Oregon DLC’sinden Yeni Bilgiler ve Görüntüler!

American Truck Simulator’ın Oregon DLC’sinden Yeni Bilgiler ve Görüntüler!

2

American Truck Simulator’ın Oregon DLC’sinden Yeni Bilgiler ve Görüntüler!

Resmi olarak duyuruldu ve bilgileri paylaşıldı.

Yeni yıla girdikten sonra American Truck Simulator‘ın sıradaki eyalet haritasını öğrenmiştik. Tabi daha önce ipucu verilmişti ama paylaşılan ekran görüntülerinden yine Oregon olduğu anlaşılmıştı. Bugün yayınlanan yeni blog yazısında ise resmen açıklanıyor ve bazı bilgiler paylaşılıyor. Herkes SCS‘den ses soluk çıkmıyor diye şikayet ediyor ama öyle değil.

American Truck Simulator çıkış yapalı 2 yıl oldu. Geliştirme takımı için çok heyecanlı ve zorlu zamanlar olsa da takıma daha çok keyif vermiş. ATS takımında başta dört cesur kişi bulunurken şimdi neredeyse kırk kişilik bir takımdan oluşuyor. SCS Software daha fazla içerik ve daha fazla özellik üretmesi gerektiğinin farkında olduğundan çok daha hızlı şekilde takımı büyütmeye devam ediyor.

Son olarak ATS evrenine New Mexico harita genişlemesini eklemişlerdi. DLC çalışması hem medya hem de topluluk tarafından beğeniyle karşılandı. Bunun için minnettar olan SCS takımı işini elinden gelen en iyi şekilde yapacak enerjiyi, kendini ve sınırlarını aşma daha da ileri götürme isteiğini veriyor.

Bayanlar ve baylar, Oregon’a hoşgeldiniz!

Oregon, yani Beaver State, yeni eklenti olacak. Kuzey Amerika’daki çok çeşitli çevreleri betimleme SCS Software için her zaman heyecan verici bir mücadele olmuş. Oregon doğasında yer alan Pasifik Okyanusu kıyı şeridi, kapsamlı derin ormanları, yoğun çalılıkları, derin sakin gölleri, geniş nehirleri, sarp dağları, yanardağları ve yüksek çölleri ile şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden daha üstün olduğu belirtiliyor. Tüm bunlar İngiltere’den birazcık daha büyük bir toprağa sıkıştırılmış.

Elbette doğal çeşitlilik demografi ve endüstriye yansıyor. Geleneksel sanayi odun kesme ve onun devamında yaşanan kereste işlemesi ile ardından kağıt fabrikaları ve mobilya endüstrisi kısacası Oregon’un gerçeğine karşılık olarak yerel endüstri oyun içi ekonomide yer alacak. Böylece teknolojik açıdan gelişmiş Silikon Ormanları(Silicon Forest) ve diğer üretim merkezleri de unutulmamış.

SCS Software, Oregon eyaletini tanıtma serisini başlatmış oldu. Yeni harita ile ilgili paylaşımlar devam edecek.

Daha önce yayınlanan ekran görüntülerinde binaların içleri ve yollar dikkatimizi çekmişti. Artık endüstri alanlarında kapalı mekanların içine girip teslimat yapabileceğiz bu tabi yeni bir şey değil ama yaygınlaştırılmış. Orman yolları gibi pek çok özelliği görebileceğiz. Oyuncular giderek daha farklı yerler görmeye başlayacak.

American Truck Simulator’ın Yeni Harita Genişlemesinden İlk Görüntüler!

ATS Oregon DLC – ana konuya bekliyoruz 🙂

 

 

SimülasyonTÜRK

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here