American Truck Simulator’ın Operation Big Sur Etkinliğinde 500 Bin Teslimat Yapıldı!

0

American Truck Simulator’ın Operation Big Sur Etkinliğinde 500 Bin Teslimat Yapıldı!

SCS Software, American Truck Simulator için başlattığı herkesin ortak hedefi olan ve birlikte bitirmeden başarılamayacak olan World of Trucks Operation Big Sur etkinliğinde 500 bin teslimatın yapıldığını duyurdu. Böylece topluluk ilk kez bir araya gelerek böyle bir etkinlikte büyük başarı elde etmiş oldu. California Otoyolu 1’de bulunan ve geçen sene kapan sahil yolunu açmak için oyunculara koyulan hedef 500 bin teslimat olmuştu. Bu 15 günlük bir süreçte tamamlandı. Hem tek oyunculu hem de multiplayer modunda büyük ilgiyle karşılandı.

Etkinlik başladıktan sonra binlerce oyuncu ve birçok sanal şirket istenilen kotaya ulaşmaya çalıştı. Twitter‘da #OperationBigSur etiketi ve tüm sosyal medyada oyuncular tarafından bir sürü resim gönderildi. Ayrıca TruckersFM radyonunun özenle seçilmiş müzik akışıyla bu durum daha da büyülendi. SCS Software herkese teşekkür ve tebriklerini iletiyor.
Etkinlikteki ödülün ikinci aşaması da sistemde açıldı. En az 5 teslimat gerçekleştirenler ana hedef 500 bin olduğu için artık Operation Big Sur – Together We Made It boyamasını World of Trucks üzerinden alabilirler.
Nasıl alınacak?
World of Trucks hesabınıza girin ardından Events sekmesine gelin. Operation Big Sur – Together We Made It boyaması için Steam üzerinden oturum açın. Ardından otomatik olarak Steam envanterinize eklenecektir. Bundan sonra oyun içerisinde araçlarınıza ekleyebilirsiniz.

Etkinlik sistemi kapatılmıyor! 15 Temmuz gece yarısına kadar açık kalacak. Böylece etkinliği bitirmeyenlere ek süre verilmiş oldu. Tüm ödülleri kazanabileceksiniz. Yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sonraki gün yani 16 Temmuz’da American Truck Simulator için bir güncelleme yayınlanacak ve yol açılacak.

 

Ana konu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here