American Truck Simulator’ın New Mexico DLC Bilgileri ve Steam Sayfası!

1

American Truck Simulator’ın New Mexico DLC Bilgileri ve Steam Sayfası!

Kaç şehir olacak? Hangi doğa harikaları var?

Çıkışı yaklaşan New Mexico eyalet DLC’si için Steam sayfası yayına girdi. American Truck Simulator’ın New Mexico manzarasının eşsiz güzelliğini keşfedeceğimiz paketin takma adı “Land of Echantment” mükemmel bir şekilde uyuyor. Birçok benzersiz doğal manzara seferdeyken bize eşlik edecek iki kez geçtiğiniz yerde aynı hissetmeyeceğimiz belirtilmiş.

Albuquerque gibi şehirleşmiş alanlar, az nüfuslu ticaret bögleri, çölün ortasında dinlenme alanları ile gür ormanlar ve sıra dağlar arasında yolculuk yapabileceğiz. New Mexico’nun peyzaj çeşitliliği açısından sunabileceği birçok şey varmış. Rio Grande’yi geçerek Carson Milli Ormanı, Baylor Peak, Pyramid Rock ve diğer doğal yerleri de ziyaret edebileceğiz

New Mexico otoyolları etrafında bulunan birçok özgün truck stop/dinlenme alanlarında aracınızı onarabilir, yakıt doldurabilir, dinlenebilir ve gecemizi geçirebiliriz. Çok bilinen anıtsal kaya oluşumları arasında sürerken kırmızı gün batımına hayran kalabilecekmişiz.

New Mexico (Navajo: Yootó Hahoodzo) bölgenin 5. büyük ve ABD’nin en çok nüfusa sahip 36. eyaleti olurken köşede bulunan bu eyalet çöller, yüksek ovalar, ve dağlar içeren çeşitli tabiatlara sahip. New Mexico’da su çok az bulunduğundan genellikle iklim yarı-kurak oluyor.

Özellikler

  • 4 bin milden fazla yeni oyun içi yol
  • Albuquerque, Santa Fe, ve Roswell içeren 14 büyük şehir
  • Park etme, yakıt doldurmak için 11 tane özel dinlenme alanı/truck stop
  • 600’den fazla tamamen yeni 3D grafik varlıkları
  • Karmaşık ve gerçekçi özel yapım kavşaklar ile eyaletler arası kavşaklar
  • 8 yeni şirket alanı ve endüstriler
  • Hem doğal hem de yapay benzersiz doğa harikaları/bilinen yerler
  • Açmak için New Mexico başarımları


New Mexico DLC’si Kasım ayında bekleniyor.

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here