Ana sayfa Haberler American Truck Simulator’ın 3. Yıldönümü Canlı Yayınından Bilgiler

American Truck Simulator’ın 3. Yıldönümü Canlı Yayınından Bilgiler

0

American Truck Simulator’ın 3. Yıldönümü Canlı Yayınından Bilgiler

SCS Software, American Truck Simulator’ın 3. yıldönümünü 4 Şubat akşamı yaptığı canlı yayınla kutladı. Bu canlı yayında başta stüdyonun CEO’su Pavel Sebor olmak üzere ATS’nin harita tasarım takımının lideri de açıklamalarda bulundu.

 • Washington DLC‘si çok daha erken çıkacak. Başka bir eyalet ise her şey planlandığı gibi giderse yıl sonunda çıkacak. Hangisi olduğu açıklanmadı. Idaho ve Utah bekleniyordu. İpuçları bu eyaletleri göstermişti. İkisi aynı anda mı gelecek hala bilinmiyor. Ancak doğuya gideceklerini belirttiler ve bu da Utah oluyor.
 • ATS’nin gelişimi ETS 2 çıktıktan sonra Amerikan oyuncularının geri bildirimleri dolayısıyla başlamış. İlk olarak SCS Software tüm kıtayı yapabileceklerinden şüpheliymiş ancak harita ve geliştirme takımları büyüyünce ABD’yi tamamlayacaklarını umuyorlar.
 • ATS için yeni bir araç geliyor. International LoneStar oyuna eklenecek(aşağıda görüntüsü var). Diğer araç Freightliner Cascadia da bu yıl çıkabilir. Özetle 2019’da iki tane yüksek kaliteli araç bekleniyor.
 • ATS için lisanslı dorse paketi bu yıl sonunda çıkabilir. Üzerinde küçük bir takım çalışıyormuş.
 • Roket parçaları gibi yükler ileride olabilirmiş. SCS daha fazla yük türü ekleyecek ve bunlarla birlikte yeni tesislerle yeni yük türleri gelecek.
 • ATS kabin aksesuarları için yeni bir açıklama yok. Yasal kanunlardan dolayı eklenmiyor.
 • SCS, ATS haritasının eski parçalarını güncellemeyi umuyor ve ayrıca California, Nevada eyaletleri için sıradaki 1.34 güncellemesinde küçük iyileştirmeler ve değişiklikler olacakmış.
 • ETS 2 için küçük bir güncelleme yayınlandı. Düzeltme ve iyileştirmeler var. Çin boyama paketine Domuz boyaması eklendi.
 • Çin Yeni Yılı için Steam’de indirim başladı. ETS 2 ve ATS’yi tüm DLC’leri ile daha ucuza satın alabilirsiniz.
 • ATS’de Special Transport için daha fazla rota 1.34 güncellemesinde eklenecek(eklenmedi 1.35’te olacak). ATS için daha büyük çeşitli yükler yakında eklenecek(hayvan taşıma, tomruk taşıma gibi).
 • 1.35 güncellemesi İlkbaharı’ın sonuna doğru çıkacak ve özellikler olacak. Bazı yeni eklemeler içerecekmiş. Ayrıca bu güncelleme DX 11’e geçişin ilk aşaması olacak. Bu da DirectX12, Vulcan ve konsol sürümleri için yolu açacak olan eski kodların da yavaş yavaş kalkacağı anlamına geliyor.
 • 1.34’te ATS için yeni yol, tomruk dorsesi ve bir bakım güncellemesi olacak. Ayrıca ETS 2 için  de 1.34’te düzeltmelerin olduğu bakım güncellemesi olacak.
 • 2019’da herhangi bir çekici modifiye paketi çıkmayacak. Ama 2020’de American Truck Simulator bir çekici modifiye paketi yayımlanacak.

 

 

 

 

reddit’ten classic36 bu yayında maddeler halinde ne konuşulduğunu listeledi.

International LoneStar yıllar önce modellenmeye başlanmıştı. Geçtiğimiz yıl Navistar firmasına da gitmişlerdi. Lisans görüşmelerinin olumlu gittiği anlaşılıyor.

 

Washington DLC’sinden yayın sırasında kısa bir video gösterildi.

 

Yayının tamamı buradan izlenebilir.

www.twitch.tv’de SCSsoftware’den American Truck Simulator Anniversary Stream – Today at 16:30 UTC !’i izleyin

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here