American Truck Simulator’ın 1. Çıkış Yıldönümü ve New Mexico DLC’si!

0

American Truck Simulator’ın 1. Çıkış Yıldönümü ve New Mexico DLC’si!

Yeni eyalet New Mexico ve yıldönümü mesajı…

2 Şubat 2017 tarihi American Truck Simulator 1. çıkış yıldönümü olarak geçtiğimiz gün kutlandı. SCS Blog yazısı ile yeni harita genişlemesine ait görüntüler de paylaştı. Birkaç yıl önce oyun üzerinde çalışmaya başladıklarında 5 kişilik küçük bir takım vardı ve bu gelişmeyi sürdürebileceklerini bilmiyorlardı. Fakat ısrarlı olmaları ve pazardaki güçlü bir lansman ile topluluğun yanı sıra oyun basınından sıcak bir karşılama ödülü alındı. Bu takımın güçlenmesine ve projedeki hırslarına güven verdi.

Şu aşamada ATS gelişimine 20’den fazla kişi odaklanmış durumda fakat hala yeterli değil. Oyun severlerin daha fazla içerik, araç, oyun özellikleri, iyileştirme ve daha hızlı ilerleme görmek isteyeceğinin farkındalar. Bu nedenle bu istenilen mümkün kılmak için şirketi büyütmeye devam ediyorlar. Vizyonları hem Euro Truck 2 hem de American Truck Simulator için üretim bandı genişliğini en az iki katına çıkarmak. 2016 yılına kadar her SCS Software şirketine yeni insanlar eklendi ve 2017 yılında da büyümeye kesinlikle devam edecekler. Tüm bu yeni yetenekler kesinlikle fark etmeniz gereken bir fark yaratacak.

American Truck Simulator’ın bir sonraki harita genişlemesinin New Mexico eyaletini olacağını onaylamaktan mutluluk duyuyorlar.

New Mexico DLC’sinin çıkış tarihi ve ücretli mi ücretsiz mi olacağı henüz bilinmemektedir fakat daha önce yapılan açıklamaya göre Arizona’dan sonra çıkacak olan tüm genişlemeler ücretli olacaktı. Gelişmeleri aktaracağız.

WorldofTrucksTR.comAmerican Truck Simulator

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here