Ana sayfa American Truck Simulator ATS Genel American Truck Simulator Yeni Direksiyon Tasarımları DLC’si

American Truck Simulator Yeni Direksiyon Tasarımları DLC’si [Ücretsiz]

3

American Truck Simulator Yeni Direksiyon Tasarımları DLC’si [Ücretsiz]

SCS Software, American Truck Simulator için yeni bir DLC yayınladı. Steering Creations adlı Floridalı direksiyon tasarım şirketinin ürünleri lisanslı olarak Amerian Truck Simulator’a eklendi. SCS ekibi bu DLC’yi ücretsiz olarak dağıtıyor. 30 bin adet lisans anahtarının bulunduğu belirten yapımcı bu kampanya sonrasında satın almak isteyenler için şimdiden Steam’de 6 TL’den satışa sundu bile.

Bu hafta Avrupa’nın en büyük kamyon gösterisi 66. IAA Ticari Araçlar Fuarı Almanya’da Hannover şehrinde başlıyor. SCS Software ekibi de bu fuara katılıyor. Orada tekrar kamyon üreticileriyle bağlantı kurmaya çalışacaklar. Yine daha önce yaptıkları gibi araçların referans fotoğraflarını alacaklar.

Bunun öncesinde Steering Creations, Inc. adlı firma ile işbirliğine giderek hazırladıkları resmi lisanslı American Truck Simultor özel direksiyon simitlerini DLC paketi ile oyunculara sunuyorlar. SCI firması ile MATS 2016‘da bir araya gelmişler. SCS Software açıklamasında bunun ilginç bir PR deneyimi olduğunu gelecekte bu tür lisans konularında masaya koyabilecekleri bir argüman olduğunu belirtiyor.

Kampanya kapsamında Steering Creations DLC‘sinin 30 bin adet lisans anahtarı verilecek.

ÜCRETSİZ DLC’Yİ ALMAK İÇİN BLOG YAZISININ ALTINDA BULUNAN GLEAM.IO UYGULAMASINDA GEREKENLERİ YAPINIZ.

Yapılması gerekenler;

  1. Steam hesabınızla oturum açınız. ATS’de en az 5 saat oynamış olmanız da gerekiyor.
  2. American Truck Simulator Facebook sayfasını ziyaret ediniz.
  3. SCS Software Twitter hesabını takip ediniz.
  4. Steering Creations, Inc. firmasının Facebook sayfasını ziyaret ediniz.
  5. Steering Creations, Inc. firmasınında Twitter hesabını takip ediniz.

Bu adımları yaptıktan sonra tik işaretleri çıkacaktır.

ats-steering-creations-pack-giveaway
Satın alma sayfası(kampanya bittikten sonra almak isteyenler için)

Çekiliş için gerekenleri yaptıktan sonra Steam hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresine lisans anahtarı gönderiliyor.

scs-software-cekilis-american-truck-steering-dlc

WorldofTrucksTR.com

3 YORUMLAR

  1. kodu aldım şimdi yüklüyorum güzel haber siz bu haberi yapmamış olsaydınız ben bunu görmeyecektim kampanya bittikten sonra haberim olacaktı para vermek zorunda kalacaktım sağolun

  2. hasan abi ben ats çekilişine katıldım.ama ben çeklilişi kazanıp kazanmadığımı nereden öğreneceğim.eğer yayınlanmadıysa nerden yayınlanacak bir bilginiz varmı?

  3. Hocam benim bir sorunum var.Euro Truck Simulator 2’de direksiyonuma topuz takamıyorum.Kırmızı noktaya tıklıyorum ama boş gözüküyor.Oyunum Steam üzerinden orijinal,son sürüm güncel.Neden olduğu hakkında bir fikrin var mı?
    Şimdiden teşekkürler…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here