American Truck Simulator ve World of Trucks Entegrasyonu Hakkında

0

American Truck Simulator ve World of Trucks Entegrasyonu Hakkında

SCS Software, American Truck Simulator’ın World of Trucks evreni ile ilgili entegrasyon planlarını açıkladı.

ATS_and_WOTR

SCS Software, American Truck Simulator‘ın World of Trucks evreni ile ilgili entegrasyonu planlarını açıkladı. 3 Şubat‘ta ilk sürümü yayımlanacak olan American Truck Simulator tıpkı Euro Truck Simulator 2 gibi sanal kamyoncu ağı World of Trucks ile entegre bir şekilde çalışacak.

İlk çıkış gününde oyun tamamen entegre olacak. Profillerinizi ve araç plakanızı ayarlayıp senkronize edbilecek, ekran görüntülerinizi yükleyebileceksiniz.

Çıkış gününden sonra ATS’den yüklenecek görüntülerin büyük miktarda olmasını bekliyorlar. Editoryal ekibi sürekli her gün yüklenen harika fotoğraflarla boğulmuş durumda yani American Truck Simulator çıktığında Spotlight özelliği orada da aktif olacak ve yükleme ekranlarını sizin fotoğraflarınız süsleyecek.

Online işler yani sözleşmeler ETS 2 için sunulduğundan bu yana 4.8 milyon tonun üzerine kargo taşındı. Bu sözleşmeler American Truck Simulator için de gelecek ancak öncelikli olarak network/ağ yapısının sağlam olduğundan emin olmaları gerekiyor. Bu nedenle oyun çıktıktan sonra kısa bir süre bir güncellemeyle bu özelliğin aktif olacağı belirtiliyor.

Şu an bu sözleşmelerin yani online işlerin oyun içerisinde listelenmesi için çalışılıyor. An itibariyle sadece www.worldoftrucks.com‘dan alıp oyun için de aktifleştiriyoruz. Bu kolaylık ve kullanışlığı eklemek zorundalar. Tamamlanacak olan geliştirmeyle oyun içerisinde direkt olarak sözleşmeyi imzalayıp yükümüzü alacağız.

Sanal Kamyonculuk Şirketleri(Virtual Trucking Companies -VTC) desteği ile Sözleşmelerin(online işlerin) daha da üstünde bir üst yapıyı uygulamaya çalışıyorlar.

wotr_achievement

Yapmaları gereken birkaç duyurunun daha olduğunu belirten yapımcı World of Trucks’ta bulunan Refined Identity başarımına veda etmek zorunda olduğumuzu açıklıyor. Bunun nedenini ise yakında World of Trucks websitesinde kullanıcılar için daha ince elenmiş gizlilik ayarlarını tanıtmak aslında bunun sadece teknik bir işlem olduğunu duyuruyor.

Sunucu altyapısı büyüyor ve bulut tabanlı depolamaya geçmeye başlıyorlar. Bunun sonucu olarak bu başarım özel kazanılan Legacy Achievement/Eski Başarım haline gelecek. Artık bunu kazanmak mümkün olmayacaktır. 1 Şubat itibariyle bu başarıyı algılama kodu kapatılacak yani bunu artık elde edemeyeceğiz. 1 Şubat öncesi bu başarımı kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken World of Trucks profilinizin tümünü doldurmak. Profil aracı, fotoğraf yükleme, plaka ayarlama vb.

logo-wotr 

 

World of Trucks Nedir? Sizlere bu videoda ve bu yazıda anlatmıştık.

World of Trucks Sözleşmeler yani Online işleri de bu videoda anlattık(birazdan eklenecek)


 

Yeni bir macera başlıyor! Heyecanlıyız.. 🙂

SimülasyonTÜRKWorld of Trucks

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz