American Truck Simulator: Poznan Game Arena 2015!

2

American Truck Simulator: Poznan Game Arena 2015!

SCS Software, Polonya’nın büyük oyun fuarına katıldı.

american-truck-simulator-poznan-game-arena-2015

Geçen Cuma günü SCS Software ekip olarak Polonya’nın Poznan şehrine oyun fuarı olan Poznan Game Arena için gitti. American Truck Simulator‘ın oynanabilir demosunu fuarı ziyaret edenlere sundular.

SCS Software‘ın Polonya yayımcısı IMGN.pro, Poznan Game Arena‘da muhteşem bir yayım öncesi sunum organize etti. IMGN.pro 6 stand ile fuarda ziyaretçilere ATS dahil birçok oyunu tanıttı.

 

poznan-game-arena-imgnpro-american-truck-simulator

Fuarda 3 tane profesyonel sürüş koltuğu ve üst seviye Logitech direksiyon setleri ile ATS test edildi. Bütün bunların amacı binlerce ziyaretçiye en iyi sürüş deneyimini yaşamak için şans vermektir.

American Truck Simulator için hem ziyaretçiler hem de medya tarafından durmaksızın devam eden yoğun ilgiye şaşırdıklarını belirtiyorlar. Fan topluluğununun soruları burada cevaplandı.

IMGN.PRO şirketinin standı en çok tanınan Polonyalı Youtuber Wujek Bohun dahil simülatör tarzına odaklanmış birçok Polonyalı Youtuber tarafından ziyaret edildi. Wujek, 80 inç TV ekranı önünde dorse bırakma yarışmalarından birine dahil oldu.
VideoTesty isimli Polonyalı kanalın SCS Software CEO’su Pavel Sebor ile olan röportajını izleyin.

Moskitgp isimli Polonyalı kanalın SCS Software CEO’su Pavel Sebor ile yapılan röportajını izleyin.

 

Önemli bilgiler;

American Truck Simulator’ın sürücü profili yeniden inşa ediliyor. RPG tarzında bir şey ortaya çıkarmak istiyorlar. Bu da tıpkı gerçek bir kamyoncu gibi rol yapabilmemizi sağlar.

American Truck Simulator Multiplayer modu 1 yıl içinde geliştirilmeye başlanacak. Bunun üzerine planlar yapılıyor.

Birkaç güne tam halini paylaşmış oluruz. Takipte kalın 🙂

SimülasyonTÜRKAmerican Truck Simulator

Kimler neler demiş?

2 Yorum - "American Truck Simulator: Poznan Game Arena 2015!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
ali
Ziyaretçi

yani çıkacak mı artık

Yakub
Ziyaretçi

Ben şunu anlamıyorum iyi güzel yaptınız American Truck Simulatorü eyv lafım yok oynamasını sevenler vs vs illaki oyunu içlerinde onaylamışlardır oyuncular American Truckı ama Euro Truck Simulator 2 nin daha adam akıllı eksikleri bitmemişken niye çıktıki yane bu American Truck Simulator…İnsanlar daha euro truck simulator 2 den o kadar çok şey bekliyorki o kadar çok eksikler varki daha bunları tamamlasalardı euro trucka yoğunlaşsalardı daha iyi olurdu sanki diye düşünüyorum…Ama herşeye rağmen ellerine sağlık tebrik ederim şahsen.

wpDiscuz