American Truck Simulator Peterbilt 389 DLC’si Çıktı!

0

American Truck Simulator Peterbilt 389 DLC’si Çıktı!

En uzun buruna sahip çekici oyuna eklendi.

SCS Software, American Truck Simulator‘ın çıkışından bu yana beklenen efsane çekicilerden birini daha oyuna ekledi. Peterbilt 389 çekicisi bugün yayınlanan güncelleme ile oyunculara sunuldu. Bilindiği gibi oyuna gelen araçlar da tıpkı haritalar gibi DLC şeklinde listeleniyor. Tabii bu araç DLC’leri tamamen ücretsiz bir güncelleme ile çıkıyor.

SCS ekibi açıklamasında American Truck Simulator dünyasının yeniden ölçekleme projesinin harika göründüğünü ve bunu çok yakında görebileceğimizi belirtiyor. Bu yılın başında PACCAR Technical Center‘a giderek referans fotoğrafları, taramalar ve seslerin kaydederek Peterbilt 389 çekicisini daha iyi hale getirmeye çalıştılar.

Peterbilt 389, 2007 yılına kadar üretilen Peterbilt 379‘un halefidir. Peterbilt 379 da 1987 yılında 359‘dan dönüştürüldü. Peterbilt 359, 1967 yılında üretildi ve aşırı bir popülerlik elde etmeye başardı. Peterbilt’in ilk geniş burunlu çekicisi olduğunu da belirtelim. Bu geleneğin hala çok canlı olduğu yeni kamyonlarla 3×9 doğrultusunda kaput altında büyük teknik iyileştirmeler oldukça gelişmiş iken kamyoncuların estetik tercihleri çok değişmemiştir. Yeni 389 ile ilgili çok ilginç bir gerçek ise tüm Peterbilt çekicileri arasında en uzun buruna sahip olmasıdır. Tam 131 inç yani 332,74 cm uzunluğunda! Bunu bana sorarsanız bu burun tam bir cehennem! diyor.

SCS ekibinin yayınlamış olduğu Peterbilt 389 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Ayrıca bazı özelliklerin gelecek olan güncellemede aktif olacağını belirtelim. American Truck Simulator’ın yeniden ölçeklendirme projesinin güncellemesi de buna dahil. Harita ölçeği 1:30’dan 1:20’ye yükseltilecek. Daha fazla yol, manzara olacak. Takipte kalın!

SimülasyonTÜRK American Truck Simulator

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz