American Truck Simulator: Pek Çok Pozitif Reaksiyon Tarafından Gururu Okşandı…

3

American Truck Simulator: Pek Çok Pozitif Reaksiyon Tarafından Gururu Okşandı…

SCS Software yeni blog yazısında American Truck Simulator inceleme notlarını paylaşıyor.

ats-scs-software-inceleme-blog-yazisi

American Truck Simulator, 3 Şubat günü çıkışını gerçekleştirecek. Bunun öncesinde basına gönderilen oyunun inceleme notları gelmeye başladı. İlk inceleme notları ve videolarını SCS Software az önce blog yazısında paylaştı. Ekip internette oyun hakkında derinlemesine konuşulduğunu ve bunun harika olduğunu belirtiyor.

 

  • 8,5/10 puanı  Desctructoid isimli site incelemesi veriyor.- “Unutulmayan sıkı bir oyun gibi değil ve başkalarına tavsiye ederiz.”
  • PCGamer ise 10 üzerinden 8 puan vermiş. – “Bu parlatılmış, garip keyifli simülatörde kolayca saatlerinizi kaybedebilirsiniz”
  • Gamepressure/Gry-OnLine  siteleri ise 10 üzerinden 8,5 veriyor. “Bu şimdiye kadar ki en iyi simülatör”

American Truck Simulator canlı yayınları ve videoları şuralarda yapılıyor; Twitch, Youtube or Hitbox.

 

 

 


 

See that’s why we alternate places for trailer drop-off!

İngilizce konuşan oyuncular için inceleme


 

Brezilya topluluğu için Portekizce inceleme


 

Fransız Youtuber Galax tarafından Fransızlar için inceleme


 

 İsveçli oyuncular için Keralis’in incelemesi


Biz de kendi videolarımızı ekliyoruz. 🙂 SCS Software, 28 Ocak akşamı gönderip erkenden incelememizi ve yayın yapmamızı sağladı.

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "American Truck Simulator: Pek Çok Pozitif Reaksiyon Tarafından Gururu Okşandı…"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
CAKMA PRENS
Ziyaretçi

ETS2 yi ats diye kakalamışlar bence bu tırlar ets2 ye eklense harita ile daha mantıklı olurdu biz şimdi hangisini oynayalım harita bildiğin gta san andreas ya :DDD

Ozkanyilmaz
Üye

ATS’deki tırlar zamanla ETS2’ye port olacaktır. ETS2’deki tırlar da aynı şekilde. İlk başta biraz bayağı gibi dursada oyun sağlam 🙂

Oyungezer
Ziyaretçi
ATS yi biraz deneme şansım oldu.Yeni eklenen birkaç özellikle SCS Software gerçekten güzel iş çıkarmış.DLC ler ile yeni eyaletlerin eklenmesini kesinlikle umuyorum.Yıllardan beri ETS2 oynuyorum,her yeni çıkan eklenti ile oyun kendine her seferinde biraz daha bağlamayı başardı.Bu oyun da öyle olacağa benziyor.Yalnızca ETS2 ve eklentileri süresince hasar modellemesinde çarpışmalarda parçalanma ve deformasyon bekledim,bu oyun çıkmadan önce de böyle bir beklentim vardı ama malesef yine beklentim boşa çıktı.Bana kalırsa oyunun hala en önemli eksikliği bu.Bir de işe aldığımız şöförlerin harita üzerinde görünür olması güzel bir detay daha olabilirdi.Zamanında Hard Truck King of Road’da var olan bana göre hoş bir özellikti.Şimdiki zamanın… Read more »
wpDiscuz