American Truck Simulator PACCAR Araştırma Merkezi Ziyareti Videosu ve Peterbilt 389

0

American Truck Simulator PACCAR Araştırma Merkezi Ziyareti Videosu ve Peterbilt 389

Nisan ayında gerçekleştirilen PACCAR Araştırma Merkezi ziyaretinin 2. videosu yayınlandı. SCS Software, American Truck Simulator için ABD’ye giderek Peterbilt ve Kenworth markalarının sahibi PACCAR firmasının teknoloji merkezini ziyaret etmişti. ABD’nin Washington eyaletinin Mount Vernon şehrinde bulunan bu tesiste 3 gün geçirmişlerdi. Orada bulunan araçları yakından inceleyerek video ve fotoğraf kayıtları alınmıştı. Saatlerce kamyonculuk konularında tartışmalar yapıp American Truck Simulator gelişimi için deneyimli şoförlerden yararlanmaya çalışıldı.

https://youtu.be/lIQDjlGch0w
SCS ekibinin önceliği olan Peterbilt 389 için çeşitli motor ve kamyon sesleri kayıt edilerek referans fotoğrafları alındı. O zamanlar Peterbilt 389 kabinini tasarlamaları için yeterli kalite referansına sahip değillerdi. Geri döndüklerinden beri bu çekici üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyorlar ve 3D modeli bitirildi kabul ediltikten sonra American Truck Simulator için tanıtmak için sabırsızlanıyorlar.

Peterbilt 389 çekicisi için sıkı çalışılıyor. Kenworth W900 gibi bu da bir klasik. Ne zaman geleceğine dair bir tarih verilmedi. Takipte kalın 🙂

World of Trucks TürkiyeAmerican Truck Simulator

 

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz