American Truck Simulator – Oregon Eyaletinin Doğal Güzelliği!

1

American Truck Simulator – Oregon Eyaletinin Doğal Güzelliği!
American Truck Simulator için yaklaşan Oregon harita genişlemesine yeni ekran görüntüleri yayınlandı. SCS Software bu kez bizlere Oregon eyaletinin doğal güzelliğini gösteriyor.

SCS’ın programlamacıları her zaman harita tasarımcıları için uygun araçları geliştiriyor. Bu nedenle kaya, taş gibi oluşumları mantıklı bir şekilde yaratılması için sistem rafine edilmiş. Orman endüstrisi, Oregon ekonomisi ve taşımacılığının anahtar bina bloglarından biri olduğu belirtiliyor. SCS Software, oyuncuları bu ormanların içine çekerek detaylı olarak göstermek istediğini ve bu nedenle yeni sistem için daha düşük ve yüksek orman bitki örtüsü oluşturduğunu vurguluyor. Sulak alanlar, bataklıklar, çiçek açan kır çiçeklerinin dolu olduğu yemyeşil çayırları bile eklemişler. Oregon florasının birçok eşsiz temsilcisi de tanımlanmış durumda. Örnek olarak bazı şehir alanları için yeni bir thundercloud çiçekli erik ağacı oluşturmuşlar. Yaşayan ağaçlara ve çiçeklere ek olarak Oregon DLC ayrıca gerçekçi görünüm alanlarını çoğaltmak için kuru ağaçlara ve orman kalıntılarına sahip olacak. Sahil kıyılarında dallar ve diğer bitki örtüsü kalıntılarının taşınarak oluşturduğu doğal alüvyonlar da bulunacak.

 

Oregon DLC’si için hala bir çıkış tarihi yok ama paylaşılan bilgiler ve görüntülere bakacak olursak çok uzun süre beklemeyeceğiz gibi duruyor. Yeni DLC çalışmasında yine standartları bir tık yukarı çıkarmak artık SCS Software’ın adeti oldu. Yine sabırsızlandık 🙂

ATS Oregon DLC ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here