American Truck Simulator – Önemli Güvenlik Duyurusu!

0

American Truck Simulator – Önemli Güvenlik Duyurusu!

SCS Software, American Truck Simulator için ortalıkta dolaşan demo, beta gibi sahte sürümlere ilişkin açıklamada bulundu.

onemli-guvenlik-duyurusu-american-truck-simulator

Ey Kamyoncular! diye açıklamaya başlıyorlar 🙂

Açıklamaya göre SCS, son zamanlarda American Truck Simulator’ın ön beta sürümü indirmesini içeren bazı internet sitelerinin raporlarını almış. Ekip şu an test ve parlatma aşamasında ve çıkış gününden önce demo veya beta benzeri bir şey sunulmayacağını önemle belirtiyor. Bu konuda dolandırma amaçlı yer alan web sitelerinden indirme yapmamanızı belirtiyorlar. Bunlar zararlı yazılımlar ile bilgisayarınıza bulaşabilir. Resmi site dışındaki kaynaklardan herhangi bir şekilde indirme, yükleme yapmamalısınız. Resmi internet sitesinde güvenilir doğrulanmış yer sağlayıcı veya Steam dışındaki yerlerden güncelleme, demo, tam sürüme erişebiliyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2 resmi internet sitesi www.eurotrucksimulator2.com

American Truck Simulator resmi internet sitesi www.americantrucksimulator.com

SCS projeleriyle ilgili tüm gelişmeleri resmi blog sitesinden takip edebilirsiniz. > http://blog.scssoft.com/


Tavsiyelerimiz;

Bu tür sorunlar daha önce Euro Truck Simulator 2 için de yaşanmıştı ve hala devam ediyor. Lütfen korsan sürüm paylaşan bunu utanmadan çekinmeden destekleyen sitelerden uzak durun. Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator dahil tüm gelişmeleri sizlere aktarıyoruz. Sadece ve sadece resmi sitelerden indirme yapınız. Hiçbir şekilde alakasız yerlerden güncelleme veya tam sürüm yüklemeye çalışmamalısınız. Bilgisayarınıza virüs bulaşmanın yanı sıra kişisel bilgileriniz de elde dilebilir buna alışveriş yaparken kredi kartı numaralarınızı öğrenme dahil. Trojenler veya arkaplanda Bitcoin üreten yazılımlar sayesinde yine sizin üzerinizden haberiniz olmadan para kazanılabilir, suç işlenebilir. Bu hem oyunlar açısından hem de gündelik güvenlikle ilgili bir sorundur.

Saygılarımızla..

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz