American Truck Simulator – New Mexico’da Müzikal Yollar

2

American Truck Simulator – New Mexico’da Müzikal Yollar

Yolda giderken lastiklerden melodi sesi duymak?

SCS Software, American Truck Simulator‘ın yaklaşan harita genişlemesi New Mexico için yeni bir blog yazısı paylaştı. Rahatsız şeritler aynı zamanda uyku çizgileri ve uyarı şeritleri olarak bilinen ve hayatları kesinlikle kurtaran çok akıllı bir icat olduğuna vurgu yapılmış. Tabii bazı insanlar için bu bile yeterli değil. Danimarka, Güney Amerika veya Japonya gibi dünya’nın çeşitli yerlerindeki karayollarında yaratıcı zihinler tekerleğin gürültülü şerit ile temas halindeyken lastiklerden melodi üretmesini sağlayan bir çözüm geliştirmiş. Doğru hızda tuttuğunuzda lastiklerden gerçek bir melodi duyuyorsunuz.

Bu Müzikal Yollar‘dan biri Albuquerque ve Tijeras arasında bulunan Route 66’de yer alıyor. 45 mph hızında ilerlerken “America’s Beautiful” melodisini duyuyorsunuz.

American Truck Simulator yolun bu bölümünü seçmenin eğlenceli olacağı düşünülmüş. Kısa bir araştırma yaptıktan ve frekansları ile müzik terazilerini denedikten sonra bu özelliğin farkına varmayı başarmışlar. Prototipin nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Müzikal Yol tamamen yeni bir özellik ve gördüğünüz/duyduğunuz önizleme sürümüdür ve tam sürüm değildir. Geliştirme halen devam etmekte ve genişletilmiş testlere tabi tutulacak.

 

New Mexico’da heyecan verici bir sürü özellikten biri olacak. Müzikal Yollar’da sürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hala bir çıkış tarihi verilmese de paylaşılan özellikler ve ekran görüntülerinde artık yaklaştığını sezebiliriz.

 

Müzikal Yollar gerçekte nasıl? İyi seyirler…

 

 

SimülasyonTÜRK

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here