American Truck Simulator – New Mexico Eyaletinin Albuquerque Şehri Tanıtıldı!

0

American Truck Simulator – New Mexico Eyaletinin Albuquerque Şehri Tanıtıldı!

Nasıl okunuyordu? Alburgkikikikiki mi? Albokörki mi?

SCS Software hala bir çıkış tarihi açıklamasa da haftalık olarak yeni DLC’yi tanıtmaya devam ediyor. American Truck Simulator‘ın yakında çıkacak olan New Mexico eyalet genişlemesinin en büyük şehri olan Albuquerque tanıtıldı. Bu şehirde önemli büyüklükte bir yol ağı bulunuyor. SCS, New Mexico eyaletinin en büyük şehrini sanal olarak yaratmak için epey bir zaman harcamış. New Mexico, Albuquerque merkezinde bulunan The Big I, aşırı karmaşık kavşakmış. Eyaletler arası olan bu dev geçiş kavşağı SCS’in harita tasarım ekibi için büyük bir sorun teşkil etmiş. Bunun nedeni ise şehrin ortasındaki bu büyük yapının düz görüş alanı ile herhangi bir sınırlı görüş hilesi kullanmalarına izin vermemesi ve oyun sahnesine yeterince ince ayrıntılar yapamamaları nedeniyle işleri gerçekten zorlaştırmış. Yüksek kare hızının(fps) düşmanı olan çok fazla ayrıntı nedeniyle SCS oyunlarında kurulan şehirlerde doğru dengeyi bulmak hiç kolay olmuyor.

Sanki Albuquerque merkezinde ki bu eyaletler arası kavşak tüm AI trafiğin performansı etkilemekle kalmıyormuş gibi bir de hemen ileride truckstop yani kamyoncular için dinlenme alanı varmış. Sonuç olarak SCS ekibi New Mexico harita genişlemesinde bu durumu tasvir etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya karar vermiş. Şehri ziyaret edip eğleneceğinizi umuyorlar.

Çeşitli oyun satış ve dağıtım sitelerine göre 27-31 ekim tarihlerinde çıkış yapacak. Başka bir siteye göre bu tarih kasım ayına sarkıyor. SCS’in açıklamasını beklemekte elbette fayda var.

 

SimülasyonPark’ta American Truck Simulator New Mexico DLC konusuna sizleri bekliyoruz. Aynı zamanda ana konu üzerinden oyunla ilgili son gelişmeleri bulabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here