American Truck Simulator New Mexico DLC’sinden Tanıtım Filmi!

1

American Truck Simulator New Mexico DLC’sinden Tanıtım Filmi!

New Mexico ile birlikte trafik kazaları geliyor.

American Truck Simulator için New Mexico DLC’sine son rötuşları yaparken piyasaya sürülecek olan çeşitli pazarlama ve promosyon malzemelerini de tamamlamaları gerekiyor bunlar bitince çıkış günü için hazır olacak. Birkaç gündür üzerinde çalıştıkları videoyu sonunda yayınlayabildiler. Çıkış gününe kadar oturmama kararı alan SCS takımı harita ile ilgili bir sürü şey gösterecek.

 

Ne zaman çıkacak?

Henüz çıkış tarihi paylaşılmadı ama yıl bitmeden yayınlanacağını biliyoruz. Önümüzdeki günlerde ATS için 1.29 güncellemesi bekleniyor. Bu güncellemede epey bir özellik görünen kadarıyla yer alacak.

Video’da dikkatimizi neler çekti?

Yolda giderken trafik kazaları ve hatta düşen uçak bile gördük. Bunlarla ilgili resmi açıklama olmasa da sürprizlerden birisi olduğu apaçık ortada ve çok hoş duruyorlar. İtfaiye, ambulans ve polis birimlerini aktif olarak göreceğiz muhtemelen. Yolda giderken böyle şeyler görmek kötü olsa da oyun içi çeşitliliği artırıyor.

 

Gelişmeleri ekleyeceğiz.

 

SimülasyonPark’ta American Truck Simulator konusuna bekliyoruz.

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

  1. bu scs in kafasını bir türlü çözemeim bu kazalar tee 18 wos oyunlarında vardı (benim bildiğim extreme trucker 1-2 ve haulinde vardı) bunu yeni oyununda yok edip bir süre sonra tekrar çıkararak neden para ile satmaya kalkışıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here