American Truck Simulator Kenworth W900 Yakında Geliyor!

6

American Truck Simulator Kenworth W900 Yakında Geliyor!

SCS Software yeni blog yazısında ATS’nin merakla beklenen kamyon modeline açıklık getirdi.

 

2 Şubat akşamı çıkışını gerçekleştiren American Truck Simulator’ın ilk sürümünde yalnızca 2 model kamyon bulunuyordu. SCS Software daha önce yaptığı açıklamada Kenworth W900 ve Peterbilt 389 modellerinin yakında oyuna ekleneceğini belirtmiştir.

Bugün yapılan blog açıklamasıyla Kenworth W900 modelinin çok yakında American Truck Simulator oyununda yer alacağı açıklandı.

SCS Software birkaç gün içinde simgesel olan Kenworth W900 modelinin American Truck Simulator’da küçük bir güncelleme ile yer alacağını duyuruyor.

Aslında bu kamyon iki yıl önce geliştirilmeye başlanan ilk modelmiş. Bu uzun sürede işlenmiş hale gelmiştir. Bu klasik araçların topluluk tarafından olumlu olarak karşılaşılacağına eminlerdi. Ancak başlangıçta Kenworth ile ile lisans tartışmaları sonucunda bunun ilk araç olmamasına karar verilmiş. Kamyon üreticileri kendi görüntüleri konusunda çok dikkatli olmaya çalışıyor. Kenworth ayrıca onların T680 modeli ile aerodinamik kabinde öncü bir firma. Bu nedenle ilk sürümde bu modelin olması gerektiğine karar verilmiş. Bu sebeple lisans anlaşması başarıyla imzalandı ve ilk kamyonu bitirmek için geri dönüldü.

American Truck Simulator’ın Steampunk DLC‘si ile ilgili açıklama da yapıldı. Söz verildiği gibi Steam’deki American Truck Simulator takipçilerine hediye edildi. SCS’nin kod robotu birkaç gün önce işleme konulmuş ancak bazı teknik sorunlar nedeniyle bu paket tüm oyunculara hızlı bir şekilde sunulamadı. Kısacası şu an 53.000 oyuncunun Steam kütüphanesine eklemeyi başarmış şu anda vermek için 110.000’den daha fazla DLC’si var. Oyuncuların sabırlı olmasını istiyorlar. DLC içeriği kısa sürede oyunda görünecek. SCS tarafından bunun yürütülmesi umulduğu gibi olmamış. Henüz bu ücretsiz DLC’yi kazanmak için fırsatınız var. Sınırlama koymuyorlar.

Bugün itibariyle Steam‘de takip edip satın alanlar bu DLC’yi satın almaya hak kazanacak.

Herhangi bir mağazada ön sipariş veren ya da kutulu sürümü satın alanların endişelenmesine gerek yok. Çok uzun süre oyunu takip edenlere bir veya iki hafta içerisinde aktifleştirildiğinde yine bu DLC hediye edilecek.

 

WorldofTrucksTR.com – American Truck Simulator

Kimler neler demiş?

6 Yorum - "American Truck Simulator Kenworth W900 Yakında Geliyor!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Emin
Ziyaretçi

American Truck Smilator’ e güncelleme geldiğinde hangi siteden güncelleyecez Resmi sitesi warmı…?

ErdemOnur
Üye

Steam üzerinden satın aldıysanız otomatik olarak güncellenecektir. Resmi sitesi vardır.
Resmi Site: http://www.americantrucksimulator.com/

Ayrıca lütfen Türkçe’mizi düzgün kullanalım. warmı değil var mı

Emin
Ziyaretçi

Steam Üzerinden satın almadım link için teşekürler

warmı ‘ yı da yanlışlıkla yazmışım.

[ TÜRK ] Ertan
Ziyaretçi

bekliyoruz sabırsızlıkla mod yüklemeden beklicem.

ayko
Ziyaretçi

ne zaman gelir bu güncelleme bilgisi olan var mı_?

Ozkanyilmaz
Üye

Yakın zamanda gelecek.

wpDiscuz