American Truck Simulator Kenworth W900 Güncellemesi Yayımlandı!

12

American Truck Simulator Kenworth W900 Güncellemesi Yayımlandı!
Efsanevi Amerikan kamyonu Kenworth W900 oyunculara sunuldu.

SCS Software bugün American Truck Simulator için birkaç küçük  güncelleme yayımladı. Ardından yayımlanan son güncellemeyle Kenworth W900 kamyonu ücretsiz olarak DLC şeklinde çıktı. Steam’de yapılacak otomatik güncellemeyle oyuna ekleniyor.

SCS Software bu efsanevi kamyon için bir tanıtım filmi hazırladı.

 

American Truck Simulator çıktıktan bu yana yüksek trafik cezaları için birçok şikayet yapıldı. SCS’nin beta grubu bu konuda zaten deneyimli yıllardır bu oyunları oynuyorlar. Yeni oyuncuların yaşayacakları problemler hakkında SCS’yi uyarmışlar. Fakat emektar hayranlar için gerçeğe yakın bir özellik olmasını istiyorlar. Ama ikinci düşünce olarak oyuna yeni başlayanları bu trafik cezalarıyla korkutmak için değişiklik gitmek istediklerini belirtiyorlar. Bu nedenle oyundaki trafik suçları kapatılabilir yapıldı. Ayrıca yine bu para cezaları profil becerileriniz ve seviyenize göre artıyor.

ATS_kenworth_w900_001

 

ATS_kenworth_w900_003

Burada daha fazla değişiklik var. Harita ekibi uygun yerlere daha fazla hız sınırı trafik işareti eklemeye çalışıyor. Buna bağlı olarak AI kodlarında da düzenlemeler yapılıyor. Aşırı aptal AI araç davranışları ve etkileri. Fakat bu değişiklikleri bir sonraki büyük güncellemede yayımlayacaklar. Bu yüzden sabırlı olmamızı istiyorlar.

ATS_kenworth_w900_002

Son olarak oyunda kırmızı ışıkta dönme özelliğinin algılaması geliştirildi. Amerika’da kırmızı ışıkta sağ tarafa dönmek yasaldır. Tabii buna dikkat etmeniz gerek. Karşıdan gelen bir araç veya geniş alırsanız kırmızı ışıkta ceza yiyebiliyorsunuz.

American Truck Simulator 1.1.1.1s Güncellemesi
Değişiklikler listesi

*Kenworth W900 eklendi.
*Oyuncunun polis görmeden önce hız değişiklikleri için daha fazla zaman ayrıldı.
*Polis suç olasılıkları ayarlandı (yüksek hız ve kırmızı ışık ihlali)
*Trafik suçunu devre dışı bırakma seçeneği eklendi.
*Oyuncunun seviyesine göre para cezalarını azaltma eklendi
*traffic_offense Trafik suçunu devre dışı bırakma seçeneği yerelleştirmesi düzeltildi(dil desteği)


 

Kenworth W900 güncellemesi;

WorldofTrucksTR.com – American Truck Simulator

Kimler neler demiş?

12 Yorum - "American Truck Simulator Kenworth W900 Güncellemesi Yayımlandı!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Mehmet Yılmaz
Ziyaretçi

Euro truck simulatör 2 ne oldu ? Artık heralde sadece ats olucak ets 2 yi geliştirmiycekler galiba. Bende ats aldım ama ilk göz ağrımız ets2 bizim için önemli. İnşallah yakında ets2 ye yeni güncellemeler ve tırlar gelir.

ATS
Ziyaretçi

nerden indircez ben steam dan almadın

ErdemOnur
Üye

Steam almadıysan indiremezsin, internette araştırman gerekiyor. SimulasyonTurk grubu olarak hiç bir sitemizde korsan oyuna destek vermiyoruz.

ATS
Ziyaretçi

cd ile aldım

ErdemOnur
Üye

CD ile nereden aldınız ? Şu anda ülkemizde kutulu satışı yok.

halilcan
Ziyaretçi

Oyunu 1.1.1.1ş ye güncelledim kenworth w900 yok tek seferliktede hakkında yerindede bayidede yok

ErdemOnur
Üye

Kenworth galerisinde bulunmaktadır. (Aynı sürüm olmasına rağmen 2 kere güncelleme geldi ikisininde indiğinden emin olun.)

Tek seferlikte çıkması için ise belgelerim -> ats -> config’i Not defteri ile açıp g_console 0 iken 1 yapmanız sonra oyuna girerek é tuşuna basıp g_force_economy_reset 1 yaparak oyundan çıkıp girmeniz gerekiyor.

Not: Girdikten sonra g_force_economy_reset 0 yapmayı unutmayın.

Adil
Ziyaretçi

Kardeş alt tire nasıl yapılıyor

Harun Dalgıç
Ziyaretçi

Abi Dediklerinizide Yaptık Halen Gelmedi W900 Ya lütfen Böyle Sıkıcı Şeyler Yapmayında Bi Linke Güncellemeyi Paylaşın Bizde Güncelliyelim Ya Hayır Steamda Oyun Benim Fakat Yinede Güncellediğim Halde Tır Yok Yada Bi Zahmet Bilgilendirici Bİ Video Çekin Bıktık Sizin Bu İşlerinizden…

Harun Dalgıç
Ziyaretçi

Abi En Kısa Zamanda Ben Oyunu Satın Alıcam Fakat Satın Almayanlarda Bi Zahmet Güncellesin Gerçekten Onlarda Yenilik İstiyor Ben Saydırmaktan Değil Sizden Memnunum Gayet Fakat Bu Yeni Sistemi Hepmiz Beğenmedik Lütfen Nası Güncellicez Bi Yardımcı Olursan..

wpDiscuz