American Truck Simulator için Yeni Topluluk Etkinliği Hazırlanıyor

0

American Truck Simulator için Yeni Topluluk Etkinliği Hazırlanıyor

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz ay başlatılan World of Trucks “Start your engines” etkinliğinin bir benzerinin American Truck Simulator için de geleceğini açıkladı. Çünkü Avrupa Kamyon Yarışları (ETRC) ile eş zamanlı başlayan etkinlikte lisanslı gelecekte çıkacak olan DLC’nin bir parçası Krone Profi Liner yer aldı. 70 binde fazla oyuncu etkinliği tamamlamış durumda ve bu olurken her gün binlerce kez teslimat yapılıp SCS Software Twitter hesabına bir sürü fotoğraf gönderildi. Etkinlik dorsesinin üzerinde ETRC, Krone, GoodYear logoları binlerce kişiye ulaşmış oldu.

-ETS 2 “Start your engines” etkinliği 17 Haziran’da sona erecek.

Ayrıca yine Wold of Trucks Editör Seçimi‘ne harika fotoğraflar eklendi. Son etkinliklerin toplulukta kabul edilmesi SCS’e yeni bir şeyler denemek için ilham vermiş. Bu kez de American Truck Simulator dünyasında topluluğun ortak bir hedefi paylaşabileceği yeni bir etkinlik planlanıyormuş. ATS etkinliği ETS 2’nin şu anki etkinliği tamamladıktan sonra kısa bir sonra başlatılacak. Ayrıntıları gizemli bir şekilde saklanıyor. Şu an bilinmeyen bir yerde çekilen casus fotoğrafta trafikte şüpheli bir artışın olduğunu gösteren bir ipucu aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunuyor.

Etkinlik muhtemelen Oregon inşaatı için bizden inşaat malzemeleri taşımamızı isteyebilir ya da 2017 yazında kapanan sahil yolundaki toprağı temizlemek üzerine olabilir. Zira görüntüde hafriyat, kum taşıma dorselerini konvoy halinde görüyoruz. Big Sur, Ocak 2018’de yeniden açılmıştı.

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here