American Truck Simulator için SiSL Trailer Pack Çıktı!

1

American Truck Simulator için SiSL Trailer Pack Çıktı!

50’den fazla Kuzey Amerikalı lojistik firması gerçek kaplamalarıyla dorselere geliyor.

 

SiSL, Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz yıl yayınladığı SiSL Trailer Pack mod çalışması ile 1 yıl gibi bir sürede 700’den fazla Avrupalı gerçek lojistik firmalarının kaplamalarını hazırlayarak Steam Atölye’de 120 bin aboneye ulaşmış ve oyuncuların büyük bir beğenisini kazanmıştı. Üstelik içerisinde sadece dorse kaplamaları da bulunmuyor. Son eklenen güncellemelerle dorse tekerleri değiştirildi, trafikte dolaşan AI çekicilerin tasarımları farklılaştırıldı ve buna ek olarak trafikteki araçların renkleri daha yaygın renklerle değiştirildi.

Kullanıcılar American Truck Simulator için de uzun zamandır bu çalışmayı istiyordu. SiSL birkaç ay önce çalışmaya başladı. Şu an itibariyle ilk sürümde ATS için 50’den fazla dorse kaplaması yer alıyor. Burada Kuzey Amerika’da taşımacılık yapan lojistik şirketlerinin orijinal dorse kaplamaları yer alıyor. Trafikte çıkabiliyor ve dorse hazırlama sihirbazında istediğiniz kaplamayı seçerek oyun içinde bunu alabiliyorsunuz. Daha önceki modlarda olduğu gibi bunda da performans kaybını önleyecek bir sürü çalışma var. Normal bir sistemi bile yormuyor.

Her dorse kaplaması orijinal fotoğraflardan elde edilen verilerle dikkatli bir şekilde tasarlandı. Şirketlerin kendi kurumsal renklerine, yol aldığı güzergahlara dikkat edilerek geliştirildi.

Genellikle 53 foot dry van dorseler, soğutuculu dorseler ve çift dorselerde bu kaplamaları görebiliyorsunuz. Ayrıca ek olarak yeni dorse modeli olan 53 ft. Wabash, 20 ft, 40 ft ve 53 ft. konteyner ile perdeli Dry Van(normal dorse) ekleniyor.

 

Abone olmak için tıklayın (direkt Steam uygulamasında açılır)

Bağlantı: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1296243811

Var olan SCS dorselerinin de bu kaplamalarla değişmesini istiyorsanız SiSL’s Trailer Pack Addon: SCS Replacement isimli eklentiye de abone olmalısınız. Bağlantısı; http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1296258886

 

SiSL Mega Pack Facebook sayfasında bu dorselerin tüm görüntülerini bulabilirsiniz.

Albüme gitmek için tıklayın.


Dorse hazırlama sihirbazı!

SiSL Trailer Pack modunun en iyi yanı da istediğiniz firmaların dorselerini seçip oyun içi iş alma sisteminde yer alan dorse seçimi ekranında görebilmenizdir. Üstelik bunu kendi yaptığınız dorse kaplaması için de kullanabiliyorsunuz. Bir nevi kişisel dorse oluyor. Bir iş alırken ister Amazon Prime ister COSCO kaplamasını seçin size kalmış. 🙂 Bağlantı; https://radiotrucker.com/sislsmegapack/trailers/wizard/

 

 

İçerisinde yer alan firmalar;

v1.0 — ABF Freight, Amazon Prime, APL, C.R. England, Carlile Transport, Celadon Transport, CEVA Logistics, CMA CGM, Coca-Cola, COSCO, Covenant Transport, Crete Carrier, CRST Expedited, CSX Intermodal, Day & Ross Freight, Evergreen, FedEx, Forward Air, Hamburg-Süd, Hapag-Lloyd, Heartland Express, Hyundai, J.B. Hunt, K Line, Knight Transportation, Landstar, M-V-T, Maersk, MSC, Navajo Express, NEMF, NFI, NYK Line, OOCL, Pepsi, Prime Inc., R+L Carriers, Reddaway, Roehl Transport, Ryder, Saia LTL Freight, Schneider, Shaffer Trucking, Smith Transport, Swift Transport, Textainer, Tyson Foods, U.S. Express Enterprises, UPS, US Foods, USA Truck, Walmart, Walmart Sam’s Club, Werner Enterprises, XPO, Xtra Lease, YRC

 

SiSL, pakette yer almasını istediğiniz firmaların önerisini de bekliyor.


Teknik bilgiler;

Oyun sınırılaması nedeniyle sadece 8 çeşit farklı römork kullanılabiliyor(çekici dorseleri, yari dorseler,. oyun tarafından vvarsayılan olarak 5’i kullanılıyor 3’ü de modlara kalıyor. Trafiğe üçlü veya çiftli dorse eklemek için ayrı dorse türü oluşturmak zorunda bırakılıyor. Bu nedenle trafiğe üçlü veya çiftli dorse ekleyen modlara sahipseniz bu mod ile birlikte kullanmayın.

 

 

Modun inceleme videosu yakında kanalımızda olacak 🙂 ATS oyuncularının aradığı

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here